Adnan menders üniversites hakkında bilgisi olan var mı?

Ben bu yıl adnan menderes üniversitesini kazandım. Ama gtmeye tereddüt ediyorum. Bu üniversite hakkında bilgisi olan var mı?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bence gel çok güzel bir yer avantaj olarak tatil şehirleri aydına çok yakın okula gelince gayet iyi bir seçim adnan menderes tanınmış bir yer hiç kaçırma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bölümün uluslararası ilişkiler sanırım nazillide değil isabeylide yalnız 10 dk gerçi yol. bir de burası çok sıcak

0|0
    1|0
    • peki eğitimi hakkında bilgin var mı

• Senin uluslararası ilişkiler ingilizce mi yazıyordu tercih yaparken? 2 Tane uluslararsı var çünkü birinde zorunlu ve hazırlığı geçmeden bölüme geçilmiyor. Normal uluslararasında ingilizce var mı bilmiyorum tercih klavuzuna bakarsın. Diğerlerinde hazırlıkta kalmak yok ama 5 sene boyunca vermelisin ingilizceyi

• Yok ingilizce yazmiyodu

• Çok küçük bir yer. Tavsiye etmem.

0|0
    0|0
    • sadece küçük olduğu için mi?

• Ama ben okulu. bitirdikten sonra meslek sahibi olmak istiyorum yani is alani yok mu diyosun?

• Memurluk dışında yok malesef.

• Hangi bölüm? Aydın küçük , şirin bir yerdir. Pek eğlenceli ortam yoktur yani cafe , bar gibi ama insanları sevecendir sıkılmazsın. Okul iyi güzel her türlü sosyal imkan da sağlanıyor.

0|0
    0|0
    • Bölümüm uluslararası ilşkiler. Benim için farketmez çok eğlenceli bir ortam olmasada olur ama yalnz kalırım diye korkuyorm biraz.

• peki teşekkr ederim :)

• rica ederim

• Aydin kucuk bir yer ama yinede fena degil birde universite sehire cok yakin

0|0
    0|0
  • bence yaz derım çok guseldir bolum?

0|0
    0|0
    • uluslararasi ilişkiler bölümüm.

• evet bende öyle düşündüm ama seneye kendimi riske atmak istemedim seçimimden de pişman değilm

• en kotu karar kararsızlıktan ıyıdır çelişki hıçbir zaman olmasın

• arkadş ortamını dikkatli seçersen mutlu olursun :D

0|0
    0|0
    • mesele arkadaş ortamını dikkatli seçmede zaten :)

• bakire bitirebilrsen ne mutlu :D

Kızlar Ne Diyor 3

• bn karacasu da okudum ama nazilliye çok sık giderdik arkadslarla güzel bir yer iyi bir eğitim verdiklerni düşünüyrm arkadslarmdan duyduklarım :) arkads ortamı her yere bozuk o konuda sn dikkatli olacaksın :) * gitmelisin bnce iyi bir yer yani

0|0
    0|0
  • Bir arkadaşım orada, Nazilli'de okuyordu. Onun dışında bir bilgim yok.

0|0
    0|0
  • Tereddütlerin varsa neden yazdın ki tercihe

0|0
    0|0
Yükleniyor...