İçinizde munzur festivaline katılanınız varmı?

arkadaşlar tunceli ilinde düzenlenmekte olan munzur festivaline katılanınız var mı tunceli şehri hakkında görüşleriniz nelerdir.

Güncellemeler:
içinizde Tunceli 'yi göreniniz var mı? Şenliklerde burada olan varmı?
Tuncelide yaşayıp tunceliyi seven arkadaşlar kimler? Buranın gerek kültürel gerek sosyal açıdan Türkiyenin çoğu ilinden daha modern olduğunu düşünen arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• memleketim ::)) doğayı koruma amaçlı festival ama resmen etrafı kirlettiler çok kalabalıktı ilimiz bida gelirseniz kirletmeyin lütfen -_-

0|0
    0|0
    • size katılıyorum bende tuncelide yasıyorum özellikle konser olduğu aksam sabahı oralardan geçerken utandım resmen heryer çöp dü gercekten güzel bir memleketiniz var ama inanın çoğu buraların güzelliğini bilmiyor

• EİC için saol :))

• Sorun degil sen de Sağol cevabın için

Kızlar Ne Diyor 1

• Gitmedim ama gitmek istemiştim

1|0
    0|0
    • önümüzdeki sene bekleriz. her insanın en azından hayatında 1 kere görmesi katılması gereken bir festival. Hani ölmeden önce görülecek 100 yer var ya iste bu da onlardan biri

• Inşallah ya :)

• sanırım buraya uzaksınız bu arada bu Tunceli aşkı nereden geliyor? çünkü iki sene öncesine kadar buranın ismi bile çok itici gelirdi ama şimdi çok pişmanım inanın basında çok yanlış tanıtılmış tunceli

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben katıldım... Tunceli doğa güzellikleri mükemmel olan şehrimiz...

0|0
    0|0
    • kesinlikle çok güzel ama inanın 3 yıldır burada yasıyorum gelirken çok ön yargılıydım şimdi ise inanın gitmek istemiyorum buradan.

• bende 1 yıldır yaşıyorum ve bir yılım kaldı...

• benimde 1 yılım var ama sanırım 1 sene daha kalıcam herşey çok güzel batıdaki çoğu ile değişmem insanlar sosyal vede görgülü insan haklarına saygılılar

Yükleniyor...