Arkadaşlar nedir bu acı 4 aydır öldüm! Başkasıyla mı konuşuyor acaba?

off cok kötü oldm ya msn ye falan girmezdi msn de resim değiştirmiş yeni gördm biriylemi knusuyo ki ya of bu olamaz ya rresmide cok güzeldi :(

Güncellemeler:
kız mesj attı durduk yere bu nedir :S kırıldm kırıldın ilişkimiz bitti ama biişyi merak ediyorum yolda selam veremicek kadar kötümüyüz senle ? yazmıs

Çok seviyorum onu sesini cok özledim o gıcıgın 4 aydır yokkk hayattan sogudum :/
arkadaşlar birşey buldum o bu mesajı bana atmadan 4 5 gün önce facesinde bir şiir paylaşmış onu buldum..Sakın unutma! Unutmak değil, unutulmaktır asıl yalnızlık. Seni, bu gülüşü kurtlanmış insanların içinden çekip çıkarttıysam, her gülenin mutlu olmadığını, her ağlayanın da üzgün olmadığını bil diyedir. İnsanları tanıdıkça, yalnızlığı daha çok seveceksin. .. ne ki acaba bu :S

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• beli msne giresi gelmiş.olamazmı.illa baskasıyla konusuyr olablr dusunceyı koyma kafana

0|0
    0|0
    • kndimi böyle avutamam bskası vrdır :(

• kararsızlık derken karsı taraf neye karar verdgnı bılmemıs.. ee arama zaten senı ıstemeeyn ınsanı sen neden arysn.sevıomusun hala ?

• evet cok

Kızlar Ne Diyor 1

• msn den sılıncı karsı tarafa resim degışmelerı gorunuyor mu?yanı kız arkadasın senı sıldı mı anlamadım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Al işte hayırlı uğurlu olsun kardeşim çek mesajını sohbete başla ve mutluluğa yelken aç darısı bizim başımıza :)

0|0
    0|0
    • mesaj falan cekmedim kardeş cekemem nasıl cekeyim bilmiyorum bu kız ne demek istedi ndan bile emin değilim

• şaşkınlıktayım amk oda anlaısn yani sikem böyle aşkn ısdırapını yani

• Sakin ol ben kardeşim dur bakalım bende bir ümitle bekliyorum sende bekle bakalım ne olacak.

• Seven insan her daim kuruntu yaratır ya gerçek ya yalan çıkar sonunda ama hep bir kötü düşünce olluşturursun sevdiğinin üstünde. Sende boşluktasın az kendine gel be 4 ay geçmiş beklentin nedir kardeşim olan olmuş giden gitmiş birazcık sakin ol.

0|0
    0|0
    • ben adam gibi sevdim kardeş öyle böyle değildi 4 ay geçmiş diyorsn ama yıllarca beklemye razı oldm onu severken evlncez die

• Babacan ben sana bu sözleri söylerken acı içindeyim bende 5 senelik ilişkimden 1 aydır ayrıyım yani demem o ki beklemekten baska ne yapacağın var. Sende ben gibi elinden geleni yaptığına inanıyorsan güzelce bekle bakalım sonu ne olacak.

• msn yi patlat gitsin. öğrenirsin.

0|0
    0|0
    • nsl ptlatıcm ki hem yazdıkları görncek mi

• gizli soruyu nerden bilem

• yahu eski sevgilin değil mi illaki bildiğin şeydir ya snde. ben böle hiç tanımadıklarımın hesaplarını aldım yapma bunu gir bi dene :D

Yükleniyor...