Babam bas gitar almama izin vermiyor?

Arkadaşalr klasik gitarım var. uzun zamandır çalıyorum ama istemeyerek. Bas gitar istiyorum ama babam almıyor. Bas gitar orkestra wnstrumanı evde çalınmaz diyor. Ne dediysem anlatamadım. Benim muzikle prof. Uğraşmamı istemiyor. ama ben grup filan kurmayı duşunuyorum bu isteğimi babama solemedim. Çunkı asla izin vermez. Almamasının bir diğer nedeni alternatif rock diye birşey bilmemesi. Rock diyince heavy metak muamelesi yapıyor. Lutfen abana yardım edin babamı ikna etmem lazım. hem ondan 1 kuruş dahi istemiyorum

Güncellemeler:
Yardım edecek biri yok mu? :(

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• prof uğraşmanı istemiyorsa ama sen istiyorsan hep bir bahane bulacaktır en iyisi git al sürpriz olsun kırıp atıcak diyil ya nereden aldığını da söylemezsin iade edemez bilmediği bir yerden al evde de çalma git başka bir yer bul çalcak

0|0
    0|0
    • Nerede çalıyım ki evden başka?

• stüdyolar oluyor prova falan yapmak için kiralanıyor bir iki saatliğine onlardan kiralayıp çalabilirsin ya da onu da ben mi söyliyim bak çevrene yok mu çalabileceğin boş bir yer?

• Bas gitarı alıcam parmaklarımı alıştırcam 1-2 ay alıştırdıktan sonra grup kurup stüdyoya gitmeyi düşünüyorum. Osurecte mecbur evde çalacam ama senin dediğini yapacam gitarı alıp getircem kıracak değil ya. sağol önerin için.

Kızlar Ne Diyor 2

• Evde çalmazsın olur biter ^^

1|0
    0|0
  • İleri görüşlü değil sanırım işin zor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...