Laze epilasyonla ilgili bilgi verirmisiniz?

Lazer epilasyon yapan var mı tüylerden kurtuldunuz mu ve acısı var mı

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Acısı falan yok rahat ve zararsız ^^

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İyi bir salon seçmelisiniz her yere güvenmeyiniz çünkü o lazerlerin ışıklarının kalitesi de çok önemliymiş diye duydum

0|0
    0|0
  • Sadece bikini bölgesi için bir risk taşıdığını duydum - duydum diyorum çünkü yalan da olabilir bilmiyorum.- Kadının yumurtalıklarına zarar verme riski varmış. Sonucu tahmin edersin herhalde.

0|0
    0|0
  • Ben ev tipi almıştım, fitness yapıyorum kaslar kıllar altında kalmasın diye.. İşe yarıyor, son ayarda yaparsan can yakar.. Ancak Öyle 2-3 seansta geçirmedi benimkini.. Gerçi sen bayansın ama işe yarıyor..

0|0
    0|0
  • Tek seans da geçmiyor benim bildiğim bide %100 tüylerden kurtulma yoktur %87 başarı olanı vardır :/

0|0
    0|0
  • epilasyon demeyin cidiriyorumm yaa :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Acıyor ya şimdi seni korkutmayayım kol bacak öyle sorun olmuyor da tahmin edeceğim bölgeler acıyor. Ama ağdadan falan daha az. Bence imkanın varsa yaptır kaçırma sadece yaptırdıktan sonra ürin kullanmadan güneşe çıkma bbebde leke yaptı umarım geçer :(

0|0
    0|0
  • Kişiye bünyeye tüylere göre değişir. bir de yaptırdığın yere bağlı :D

0|0
    0|0
  • ben başakşehirde gidecegim. 4 gün sonra başlıyo. fiyatı çok iyi. yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
  • hem de ne acı! yaptırdıgın yeri kesip atasın geliyo :)

0|0
    0|0
    • Ama agdada acımıyomu sanki en azından bunda azalma kurtulma görüyoruz :)

• agdaya sukredersin be :) kurtulma da soyle ki cok cok uzun seanslar surebilir bu is. herkeste aynı etkiyi gostermiyo maalesef

• Benim annem gitti cildi gunese ciktiginda yaniyo kizariyo kipkirmizi oluyo

0|0
    0|0
  • Seans sırasında iğne batıyor hissi var evet çok azaldı

1|0
    0|0
  • Ilk sefer aciyor, sonra alisiyorsun. Abartilacak bir aci degil ki. Super biseymis, tamamen temizlendim. Keske yillar once baslasaymisim dedim kendime.

1|0
    0|0
Yükleniyor...