Yanında değilken sanki sevgilim yok, onu sevmiyor gibiyim ama yanında olduğumda çok farklı. Ne yapmalıyım?

Merhaba Arkadaşlar Sizinle birşey paylaşmak istiyorum (sevgilim hakkında )

Sevglimle ilk başlarda çıkmaya başladığımda onu gerçektn çok sevdiğimi biliyordum herdakka onu düşünyrdm ama zamanla sanki duygularm değişmiş gibi onu sevmiyorum gibi hissediyorum ama onun yanına giddiğimde çok farklı oluyr tekar onu sevdiğimi anlıyorum biliyorum garib bir durum :/ sizce o yanımda olmadığında nedn böyle hissediyorum ? Özetle , onun yanında olmadığımda sanki sevgilim yk biriyle çıkmıyor gibiym onu sevmyr gibi ama onun yanında olduğumda çok farklı napmalıyım hiç blmyrm fikirlernizi beklyrm..

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Bence bunu onunla paylaş ve birlikte çözüm bulmaya çalışın.Bizim veya kendi adıma konuşayım benim buradan yapabilecek bişeyim olmadığına inanıyorum garip bir durum.Ben de yaşamıştım ve sonunda mutsuz olup ayrıldım bilemiyorum.

0|0
    0|0
    • Ondan ayrılmakta istemiyorum çnkü 1 kere ondan ayrıldığımda anında başka bir kızla çıkmıştı bu kızda benim arkadaşlarımdan brydi ve çıktıklarnı öğrenince çok kötü oldum hergece ağladm ,perişan olmuştm yine bunları yaşamktan korkuyorum :/

• önemli değil:)

• bende aynıyım :(

Erkekler Ne Diyor 1

• sıkılmışsın demekki çok görüşmüşsünüzdür ondan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben de öyleydim ayrıldık gitti sonradan.

0|0
    0|0
  • Gerçekten sevmiyorsun.

0|0
    0|0
    • ama onun yanında çok farklı hissediyorum :/

• aynıyım seninle sanki onun yanında çok seviyorum onu ayrılınca yokmuş gibi ayrıldım 1 hafta oluyo yokluğunu hissetmedim bile ben aşık olmıyorum hep böyle ya çok kötü bişey

Yükleniyor...