Şiirden ya da yazidan anlayanlar bakar misinz ben anlayamadim?

Gunduz olur gunese bakarim, icindeki karanligi ararim. gece olur yildizlara bakarim, icindeki aydinligi ararim. gunduz olur kahkaha atarim, icine yoklugunu gizlerim. gece olur hickirik tutarim, icime varligini isterim. gunduz olur sarki acarim, icinde duygulari ararim. gece olur sessizligi duyarim, icindeki duygulari yazarim. gunduz olur varligindan kacarim, yureginin golgesinden korkarim. gece olur adini sayiklarim, yuregimin sesini duyarim. gunduz olur yeni umutla dogarim, gunume omrunu katarim. gece olur gerceklerle batarim, imkansizima seni anarim. gunduz olur bosluktayim, yoluma seni sorarim. gece olur kayiplardayim, feryatlari sana yakarim. gunduz olur kose bucak seni ararim, sen yoksun hayalinle bagdas kurarim. gece olur duslerde seni yakalarim, soyutlugunu bagrima basarim. gunduz olur omzunu ararim, yuregim yorgun soluk solugayim. gece olur huznumu soluna yaslarim, bir nefesim caresizlikle dolarim. gunduz olur sen olmasanda beklerim, bendeki seni dilerim. gece olur sen olmazsin bilirim, bendeki sensizligi dinlerim. gunduz olur gun aydinlik, icim karanlik ben gulerim. gece olur gun karanlik, duslerim yikik ben aglarim...
Bunu yorumlar misiniz?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• aşk anlatılmaz yaşanır derler ya işte burada aşkı anlatmış

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• tırrt.

1|0
    0|0
    • yoo bazen soldan soldan geliyo cikiyo biseyler ben 4 te 4 yaptigima inaniyorum. 4 sarki 4 ude super. unlu olunca tanirsiniz artik : D

• Hahahah :D hadi ins.

• gece gündüz üzerinden bir şeyler anlatmaya çalışmış da sözcükleri hislerini tercüme etmeye hetersiz kalmış... ama derdi belli... sevgili derdi bu garibinki de... besbelli yalnız ama yolunu gözlediği de var gibi... yolu gözlenen her kimse yazarımızdan da habersiz sanki ya da haberi var da istemiyor yazarımızı gibi :)) aman salla gitsin uğraşsın ilerde olur belki bir şeyler... hem yazmaya gayret hem de o kızı ikna etmeye... selametle :))

0|0
    0|0
  • Aşık olmuş, yer yer ortam şartlarına göre triplere girmiş, bunu da anlatmaya çalışmış amatör bir yazarın dilinden.

0|0
    0|0
  • Bunu kmse okumaz canm

0|0
    0|0
  • Bu arkadaşın bütün yolları sana çıkıyo o sana yürüyecek de seninde yolun sonunda beklediğini bilse koşacak hatta sana

0|0
    0|0
    • Ya beklemedi ya da cok gec geldi

• Ben onu siir yerine koyamadim yakistiramadim duygulari dokmek olarak gordum biraz

• E tabi her şiir duygularla yazılmıştır kimi yazani kimi okuyani kimide kendini kaptirani anlatir ama sende ne ifade ettiğini bilemem

• mukemmel

0|0
    0|0
  • Pek şiirsel olmasa da duygulu
    Mesaji net her an aklinda olduğunu ifade etmiş

0|0
    0|0
  • sevgilisi çıkıp gelse bir gün, aha şuraya yazıyorum gözü görmez bunun

0|0
    0|0
  • yalın ın herşey sensin parçasının şiir şekli

0|0
    0|0
  • aşık olmaya aşık olmuş bunu yazan

0|0
    0|0
  • ultra amatör

0|0
    0|0
    • Bende bilmiyorum iste 1 yil once bir kafayla yazmisim 1 yil sonra bulunca anlam veremedim ondan sordum saol

• rica ederim içini dökmek için güzel yöntem yaz sitedede yazı kısmı var ordada yaz

• Yok bir kere biri canima tak etmis ondan yapmisim yoksa yapmam boyle sasirdim zaten bana bunlari yazdircak neler yasatmis diye :)

Kızlar Ne Diyor 4

• aşık birinin sevdigini her yerde , her anında imkansızlıklar icinde ümitsizce araması. şiirde tezatların sıkca kullanılması beni sıktı acıkcası.

0|0
    0|0
  • İnsanın hayatı gece-gündüz arası vakitlerde geçiyor. Bunu yazan arkadaşta yaşadığı her vakit sevdiğinden bir şeyler bulmaya çalışmış gece olunca yıldızlara bakmasi, gündüz olunca günese bakması gibi. Her anında ondan bir parça olsun istemiş.

0|0
    0|0
  • uu bayıldım, sevdiği insanı unutamama evrelerini anlatmış, her şeyde biraz onu bulmuş.

0|0
    0|0
    • Ama sevdigi ona hic gelmemis arada gorunmus ona bunlari yazdirmis.

• Kim yazdıysa güzel yazmış

2|0
    0|0
Yükleniyor...