Recep tayyip erdoğanın iyi ve kötü yanları?

Recep tayyip erdoğanın iyi ve kötü yanları neler sizce iyi birşey yaptığı da olmuştur muhakkak ama türkiyenin içine etti etti de ne yaparak etti bunları açıklar mısınız

0|0
58

En İyi Erkek Görüşü

• Tayyip Hz. Peygamber'in ümmetini uyardığı Hz. Adem'den kıyamate kadar görülmemiş fitne sahibi Deccal'in ta kendisi olduğuna inanıyorum.
    Çünkü Deccal ile ilgili hadislerin tamamı Tayyip ile birebir uymaktadır.
    Örneğin Deccal'in anlamı bile Tayyip'in karekterini anlatmaktadır.

Deccal'in anlamı :

"yalancı, hîlekâr; zihinleri, gönülleri, iyi ile kötüyü, hak ile bâtılı karıştıran, bir şeyi yaldızlayıp gerçek yüzünü gizleyen, bucak bucak her yeri dolaşan müfsid ve mel'ûn bir kişidir."

Bu yazılarların hepsi Tayyip'de vardır.
    Yalan söylüyor, hile yapıyor, seçimlere hile karıştıyor, ölülere oy kullandırtırıyor ( zaten Deccal'in ölüleri dirilteceği de söyler hadisler ), insanları kandırıyor, oyalıyor, masum vatansever askerleri darbeci yapıp cezaevine atıyor, kötülüyor, halkın gözünden düşürüyor, karalıyor ; hainleri, teröristeleri aklıyor, temize çıkartıyor, dindar yapıyor işte zihinleri gönüllleri , iyi ile kötüyü, hak ile batılı karıştıyor, aldatıyor.
    Ve tüm bu olanları yaldızlayarak anlatıyor. Ne diyor? " Değişen Türkiye " , " Genişleyen Türkiye ", " Büyüyen Türkiye ", " Dünya Lideri " vs şeklinde yaldızlamalar yapıyor. Ama Ortadoğu'nun haline bak, her yerde savaş, katliam ölüm ve hep müslümanlara oluyor.

Bir hadiste diyor ki " kişi Deccal'i mümin biri zanneder gider yanına bir bakmış o da onlardan olmuş ".
    Herkes Tayyip'i dindar zannediyor ama hırsızlıklar, yolsuzluklar, adaletsizlikler, sahtekarlıklar ne ararsan var. Bunlar dinimiz de var mı? Yok. Ama bu hadiste yazdığı gibi insanlar bunu dindar zanediyor. Çoluk çocuk zenginlediler bir de maşallah.

Hadislerde Deccal'i destekleyenlerin dindarlar, Kuran okuyup, ibadet ehli olanlar olduğu yazar, Deccal'e kafası kazınmış 70 bin alim bağlı olur der. Tayyip'e bak ona bağlıların en büyük kısmıdır bu kesim.

Herkes Deccal'i tek gözü olmayan, cami minaresi gibi uzun fantastik biri bekliyor. Öyle olsa herkes tanır.
    Fakat Hz. Peygamber " Karıştırırsınız diye endişe ediyorum " demiştir.

0|1
    1|0
    • hadi ordan canım

• Kardesim sana ne yaptida kotu ledi bu ulkeyi diyor sen Şu an diosun dinle devlette falan fitnecilik yapiyor diorken dini devlete karistirio derken onu Şu an sen yapiosun o isi onu deccala benzeterek belgeli konus

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• kötü yanları çok değil ama yok değil elbet var adam siyaset yapıyor sonuçta herşeyini herkes beğenecek diye bişey yok demokratik seçimle iktidara gelmişse daha iyi bir aday çıkarmaktan başka seçenek yok... bu adamın en güzel yanı dik duruşudur hiçbirşekilde haklı olunan davadan vazgeçmeyişidir, kan dökülmesin terör artık bitsin diyerek gururu kenara bırakıp apoyla görüşmek zorunda kalan türkiyeni %50si tarafından kıymeti yıllar sonra anlaşılacak kişidir...

0|0
    1|0
  • çok konuşuyor, hiç susmuyor

0|0
    0|0
  • bende soru baslıgında ki 'iyi' lafını hic koymasan daha iyidi

var gerisini sen anla kardesim

0|0
    0|0
  • Olumlu yönleri olumsuz yunlerinden 25 kat fazla

0|0
    0|0
  • en iyi yanı gidebilme ihtimali

0|0
    0|0
  • Bunca sol parti geldi ne bir sağlık reformu yapabildi, nede sosyal güvenlik reformu, bunu yalanı yok Erdoğan yaptı. Şimdi millet özelleştirmelere karşı çıkıyor ve özelleşen kurumların önceki zararlarına bakın şimdiki karlarına, devlet bunlardan hem kar payı alıyor hem vergi, eskidense belli partilerin eşi dostu vs için bankamatik memurluğu yeriydi ve işe gitmeden maaşlar veriliyordu bu kalktı. Hiç bir ihale eskiden biirilemezken şimdi zamanında bitiyor en azından. Dışarda rezildik, neredeyse bizi ABD başkanı değil, beyaz sarayın kapıcısı karşılıyor ezik büzük borç istiyorduk, şimdi ise ekonomide dünyada dereceye sahip bir ülkeyiz. Ben Erdoğanın bazı yaptıklarına kızsamda yiğidin hakkını vermek lazım.

0|0
    0|0
  • bu sorunun cevabını burada alman çok zor. ama yaş itibari ile bilmemen normal. ama sadece şunu bilmen yeterli. eskiden montaj ülkesiydik. yani elalemin ürettiklerini biz sadece birleştiriyorduk. o da işçilik ucuz diyerek. ama artık imalat ve üretim bizim elimize geçmeye başladı. yani batılı toplumların seviyesine gelmeye başladık ve geçtiklerimiz de var.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• İyi yanı yok.

0|1
    0|0
  • ne sen soor.. ne ben söyleyeyim..

0|0
    0|0
    • Emeksiz zengin olanın
      Kitapsiz alim olanın
      Sermayesi din olanın
      Rehberi şeytan olmuştur...

Yarinki günün anlam ve önemini anlattığı için bu
      söz Yunus Emre ye ait..

• Ben ona oy verdim

0|0
    0|0
  • Ozel hastaneye gidip istedigimizi yaptirip geliyoruz. Bir gidin devlet hastanesine bakalim kaciniz kan verebilir?

0|0
    1|0
  • Karşısına onun gibi birini dikene kadar ona razı olmaya mecburuz. Çünkü halka hitabı yüksek bir kere. Ağzı laf yapıyo. Kim ne derse desin pısırık adamlar onunla baş edemez.

0|0
    1|0
Yükleniyor...