Lucy Bir insan beyninin 100% kullanırsa ne olur?

Az önce fragmana baktım harika mı harika bir film ben çok beğendim sizin düşünceleriniz? yarın ilk işim bu filmi izlemek olacak.

http://www.sinemalar.com/film/220796/lucy-2014

• Harika !
    100% (11)79% (11)88% (22)Oy Ver
  • Beğenmedim bu ne?
    0% (0)21% (3)12% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

• bende bakmıştım önceden. arkadaşlarla sözleştik bile gitmek için

0|1
    0|0
    • Ben resmen bayıldım :) bilim kurgu çeksinler böyle ya canımı yesinler :) Ama benim gideceğim bir arkadaşım yok şu an burada niye kıskandırdın sen bakıyım beniii?

• dene o zaman :)

• Deneriz :) Sorun değil :P

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 13

• Fragmanı fena ama sanki fazla uçmuşlar..

0|1
    0|0
    • Yok bea harika gibi geldi tambir bilim kurgu dadından yenmez resmen :)

• hacı sonunu anlatcam dayanimcam :) sonunda scarlet kendinibilgisayara dönüştürüo flash disk bırakıo bir tane. Polis dio nerye gitti l*n o güzel kız söyleyin. Tele sms atıo scarlet "i * everywhere" dio l*n sevgiliye bak l*n :D

• i_am_enerwhere dio sansüre takılmış benim mesaj. heryerdeyim dio kız. hacı güzelim kızı nie öldürüolar hiç sevmedim filme 1 puan vercem imdb de şimdi :'(

• Daha fragmanında saçmalanmış.

0|1
    1|1
  • bana da güzel gibi geldi ama eee ne de olsa scarlet var karadulu aratmayacak bir performans olacak diye de düşünüyorum güzeldür güzeldir:D

0|1
    0|0
  • Harika. awesome. çok güzelmiş bende izlemek istiyorum

0|1
    0|0
  • Fragmanını izledim, müthiş bir filme benziyor. Konusu da güzel. İzleyeceğim mutlaka.

0|1
    0|0
    • Yarın pazar ne yapsam düşünürken birden karşıma böyle birşey çıkması çok mutluyum şu an :)

• off sırf scarleti görmeye kalsa izlerim l*n şunun güzellğine bak ölürüm ya :'( Tabi ki harika
    ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

0|1
    0|0
    • :) ahahah :)

• hacı güzelim hatun bilgisiayara dönüşüo. Bu arada zamanda geriye ileriye gidebilio.

• ni hahaha sonunu anlattım :D :D

• Morgan Freeman, Scarlet Johansson bu oyuncuların oynadığı bir filme kötü diyeni Allah taş yapar.

soruya gelince evet insan beyninin %100'ünü kullanabildiğinde yapabiliceklerinin sınırı olmadığına inanılıyor.

0|1
    0|0
  • fazla abartı geldi bana.
    ben beğenmedim, ilk başlarda iyi gidiyodu ama sonlara geldikçe saçmaladılar.
    Bir de evrim teorisinden başka bir b*ktan bahsedilmedi. Çaktırmadan insanlara evrim teorisini aşılıyorlar.
    Filmin başından sonuna kadar izledim, ama bir yaratıcı kelimesi geçtiğini duymadım, hep evrim teorisinden bahsettiler, bilseydim gitmezdim...

0|0
    0|0
  • Bu filmi bir arkadasm onermisti izlicem bu aksam

0|1
    0|0
  • Vaay cok iyimis. haberim yoktu süper

0|1
    0|0
  • Morgan freman varsa sıkıntı yok:-D

0|1
    0|0
  • Fantastik filmleri aşırı seven biri olarak bana bile sıkıcı geldi :) Biraz fantastik film düzeyini bile geçmiş bu saçma film olmuş :) Ben scarlet jhonsunu Natasha romanof olarak bilirim lucy neymiş :)

0|0
    0|0
  • limitless filmini izledin mi mantık ona benziyo yazdıgına göre daha izlemedim senin fragmanı

0|1
    0|0
    • Bir izlemelisin evet limitlesse benmişler ama daha harika birşey çıkmış gibi ortaya :)))

Yükleniyor...