Wattpad kullananlar buraya?

Bu gay hikayelerini çok seviyorum birlikte olma aşamalarını falan ayrıntı ile anlatanları özellikle eğer bilen varsa önerebilirmi?
Bide wattpad de bana aitsini okuyan varsa tarz hikaye önerebilirmi

0|0
122

En İyi Kız Görüşü

• Wattpad da benim hikayem var gay konulu

0|0
    0|1
    • Adı ne acaba?

• Wattpad ne

• Android bir uygulama , deneme olarak hikayeler paylaşıyo kişiler amotor hikayeler

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• Tövbe Yarabbim ya Resulullah! Gay deyince bir tiksinti oluyo iyyykkk

0|0
    2|0
    • Peki sana bişey sorcam onlarda senin bu tercihine onu köpekşer siksin dese hoşuna gider mi?

• Benimki hormonal bişi kızlara ilgi duyuyorum zaten doğal olan da bu o yüzden sıkıntı yok ;)

• Ayağını opim Ayağını opim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• "Yabancı" oku

2|0
    0|0
  • Yabancı güzel mesela okumuş muydun?

0|0
    0|1
    • Tabiki onun gibi hikaye biliyosan söylermisin?

• herkes kotu cocukkkk falan diye oluyo bitiyo ama ilk kitabini okudum ve surukleyicilik sifir bence ayrica cocukca wattpadin en guzel hikayesi yabancidir bence gay konusina gelirsek hic daha once gay icerikli hikaye okumadim

0|0
    0|0
    • Bemde kötü çocuk bağımlısı değilim ama büşra küçük çok güzel yazıyor konusu sürükleyici ya da yabancı kadar iyi değil ama anlatışı çok iyi

• kabul ediyorum ablatisi gercekten cok iyi ama duygulari cok iyi yansitamiyor

• Yabancı'yı şiddetle öneririm. Bir de 'Bir Deniz Kızı Hikayesi' çok tatlı :)

0|0
    0|1
  • Wattpad i kullanıyorum ama sadece seo için

0|0
    0|1
  • Kötü Çocuk, Karanlık Lise, Sen Benimsin, Ortak, Psikopat, Sadece Seni İstiyorum

0|0
    0|1
  • Ben belirli romanları okuyorum orada ya bulana kadar canım çıkıyor ama :D

0|0
    0|0
  • ne sacma seylere vakit ayırmaya calısıyosunuz ya

0|0
    0|0
    • Zevkler ve renkler tartışılmaz :D

• Hissiz diye bir hikaye var sevebilirsin belki :) yazar gerçekmasallar dı sanırım

0|0
    0|1
  • Seni sevmek istemedim 2. kitabıda var
    Psikopat Aşığım
    Bir Psikopatın Aşkı

0|0
    1|1
  • Çok saçma, ergen topluluğunun kullandığı bir uygulama bence. Telefonuma indirdim. Biraz baktım. Gerçekten çok salakça geldi

0|0
    0|0
    • Güzel hikayelerde var okumamışsındır. Ama tercihine bişey diyemem çünkü önceden banada öyle gelmişti :)

• Olabilir belkide ben denk gelmedim

• Yabancı ilk başlarda saçma geliyo bana ama kesinlikşe okumalısın kötü çocuk serisi de var

Yükleniyor...