Ki̇tapkoli̇kler buraya !!!?

AŞK kitapları olabilir, ben kimseyi sevmiyorum sevdiklerimde hep gidiyor bunu benzer türde kitap bilenler var mıı

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Sen onu bunu bırak, Raskolnikov'un aşkını bilmen lazım, gerçek aşka bakışını o şekilde geliştirmen gerek, Suç ve Ceza'yı okudun mu?

0|0
    0|0
  • Aşk kitapları uzun zamandır okumuyorum ya. Bu aralar felsefi kitaplar okuyorum. Ya da polisiye, gerilim, macera, fantastik, psikolojik. :D kahraman tazeoğlu iyidir ama.

0|0
    0|0
    • Çoğunu okudum tazeoğlundan

• okumadıklarına bakabilirsin. Nedense özellikle Türk yazarların aşk romanları çok melankolik çok karamsar geliyor bana. O yüzden genellikle uzak dururum.

• bir aşk kitabı olarak gördüğüm en güzeli en içime oturanı Aşka Adanmış Bir Ömür Hz. Hatice yazar Nurdan Damla

0|0
    0|0
  • Ah Bre Sevda , Ah Bre Vatan hem aşk hem tarihi bir kitap.

0|0
    0|0
  • Leyla

0|0
    0|0
    • 2006 yılında yayınlandığında Almanya'da büyük fırtınalar kopardı. Zaten Zaimoğlu Almanyanın star yazarlarından biri. İçinde bulunduğu sefil koşullara duyduğu öfke sonucu yazmaya başlamış, bol miktarda mizah ve hiciv içeren özgün bir dille yazıyor. Leyla'da annesinin hikâyesini yazdığını söylüyor. Doğu Anadolu'da küçük bir kentte yetişen bir genç kızın evlenip İstanbul'a, oradan da Almanya'ya gitme sürecini anlatıyor. Ancak roman tamamıyla Türkiye'de geçiyor; Almanya'ya hiç değinilmiyor. Yoksul bir aile, bir sürü kardeş, aşırı şiddet meraklısı kötü bir baba ve kendisi gibi, büyüme çağındaki akranları etrafında dönen bir roman Leyla.

• hitler-kavgam

0|0
    0|0
    • Dalga geciyor hitlerin kendi yazdigi orijinali 2 cilt olan otobiyografik bir eser kendi düşüncelerini yahudilere olan düşünce yapisini savaş anilarini vs vs aklina gelecek herşeyi yazmistir.

• Elif Şafak-AŞK

0|0
    0|0
  • mevlanayı oku :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...