Asosyal Kiza Yardim Arkadaslar?

Gunaydin dostlar. Asosyal derken biraz abartmis olabilirim ama pekte sosyal sayilmam.19 yasindayim. Bir hafta once erkek arkadasimdan ayrildim. Anlasamiyorduk. Aklima gelmemesi icin birseylerle ugrasmam lazim. Calisiyorum zaten hemsireyim. Bana onerebileceginiz birsey varmi. Her turlu seviyeli oneriye acigim :)

0|0
6|36

En İyi Erkek Görüşü

• Şu an asosyal değilsin sadece ayrılığın taze olduğu için sosyal değişime uğramışsın :) Şu an yapman gereken yeni sosyal hayatına (yalnızlığa veya başka bir kişiye veya tamamen mesleğine) adapte olman. Kitap oku, sinemalar izle hoşlandığın türden. Farklı dünyalara, kurgulara, düşüncelere kapını aç. Felsefe yap. Kaliteli insanlara sohbet et.. vs.

0|0
    0|0
    • Kaliteli insan bulmak gerek tabi once :)

• Sen mi asosyal oluyorsun :) Haftasonu da kafanı dinle.

• Cik kafa dinlemek istemiyorum :(

Erkekler Ne Diyor 35

• Özelden ulaşırsan istediğin bilgi ve taktikleri veririm.. Asosyal olmak diye bir şey yok yalnızca toplumdan uzak durmak var... Eğer bir ormanda tek başına yaşarsan o zaman asosyal olursun..

0|0
    0|1
  • Daha yeni ayrılmışsınız bir işte olsanda yeni ayrıldığınız için pek bir etkisi olmucak ama üzerinden biraz daha zaman geçsin ister istemez iş çalışma faslında aklına gelmediğini fark ediceksin ve onu düşünmediğin her an kardasın kafan ancak böyle arınabilir ondan bir süre sonra zaten aklına geldiğindede eskisi gibi etki yapmıcak sadece aklına gelicek onun için biraz beklemeni tavsiye ediyorum

0|0
    0|0
    • Bu bekleme faslinda birseylerle daha ugrasmak istiyorum :)

• Ben olsam pc oyunlarına sarardım ama senin ne tür ilgi alanların olduğunu bilmediğimden o konuda bir tavsiyede bulunmadım yok mu hiç yapmak isteyipte sonra yaparım dediğin şeyler varsa onları gün yüzüne çıkarıp onlarla oyalanabilirsin :)

• Kurslar var ingilizce ogrenmek cok istiyorum sesim fena degil san dersi almak iyi olabilir dans kursuda istiyorum fakat ben yapamam sanirim :)

• Hakkında hayırlısı bak ben 21 yaşına geldim hiç sevgilim olmadı asosyallik tipsizlik vsden sen sukret

0|0
    0|0
  • Dans kursları çok eğlenceli oluyor. Hem yoğun geçiyor. Boş zamanin yok diye dert yanar duruma gelebilirsin :)

0|0
    0|0
    • Pek kivrak degolim ben ya :D

• Ne bileyim ya devrelerim yandı. Dans değil o bildiğin tepinme :) benim Karnım açıktı arkadaş. Senin muhabbetine doyum olmaz Yavaş yavaş kaçayim ben. Başka soruda görüşmek üzere :)

• Pekala afiyet olsun gorusuruz :)

• müzik dinle gez yeni çevreler edin spor yap paraşütle atla hatta gerekirse paraşütsüz atla yap bişeyler bende aynı durumdayım ama erkek için kolay durumdur

0|0
    0|0
    • Su yeni cevreyi nasil edinicem onu soyle sen bana :))

• bak oda mantıklı görüşür buluşursun mesela

• Oyle yapayim bari ben :))

• Hobi edin, yeni insanlar tanı parkta özellikle yaşlılarla muhabbet et, bir çok şey yapabilirsin. Asosyal gözkmüyorsun şuanda korkucak bişey yok hiç olmazsa benim kadar değilsin :D

0|0
    0|0
  • hemşiresin zaten insanlarla şimdi olduğundna daha fazla ilgilen ve daha sıcak davran.. iş dışındada mutlu olacağın kendini mutlu hissettiğin şeyleri yap. kızlar genelde alışverişten hoşlanırlarr :;)))

0|0
    0|0
    • Evet alisveris ve tatil var aklimda :))

• Pekala :)

• Tesekkur ediyorum oneriler icin :)

• ben
    evet çok iyi bir hobi, uğraşımdır
    uğraş benimle açılırsın iyi gelir
    vallaha bak. anlat derdini sıkıntını dök içini bana kuşum ben toplarım ;)

0|0
    0|0
    • Yalnizim dostuuum :'(((

• kaç para maaş aldığımı da söyleyeyim mi
      bu ne kız aaaaaaaa

• Oluurrr

• nöbete kal hep :)

0|0
    0|0
    • Nobetim yok sucukluyumurta gunduz calisiyorum hep :)

• öyle hemsırelık mı olurmus satjermısın daha :(

• Hayir stajyer degilim, tekstilde hemsirelik yapiyorum :)

• Kitap oku, yüzmeye git, yeni insanlarla tanış

yani beynini sürekli başka şeylerle meşgul et

0|0
    0|0
  • aksam spora git iyi gelir

1|0
    0|0
    • Bende oyle dusunuyorum :) peki baska ne yapabilirim :)

• programlarına bakıp gidebilirsin , sıkıntı olmaz senin için. d

• Tesekkur ediyorum sebepsiz nefret bey :D

• çalışıyorsun hemşiresin bence bir öneriye ihtiyacın yok :)

0|0
    0|0
    • Yazilanlari biliyorum evet ama yapicam diyip kaliyorum Buradaki arkadaslarin sayesinde kafama koydum neredeyse. cok yardimci oldular sagolsunlar :)

• ama sanalda arıyorsun :D

• Hayir sanalda aramiyorum sanaldan soru soruyorum :)

• bır hemsırenın asosyal olabılecegı hıc aklıma gelmezdı

bence sen kendıne yanlıs teshıs koymussun:)

hemsıreler meslegı geregı asosyal olamazlar bı defa cunku hep ınsan ıcındesın:)

0|0
    0|0
    • Ben teyzelerle amcalarla konusmanin sosyallik oldugunu dusunmuyorum akranlarimla konusmam lazim :D

• Hangi uni :))

• Ankara

tavsıe ederım :)

• bende pek sosyal değilim çünkü insanlardan nefret ediyorum.

0|0
    0|0
    • O daha vahim :D

• ama çirkinim diye de nefret edip kin beslemeyede hakkınız yok.

• Haklisin tabikide yok :)

• Ay y minik hemsire^^

0|0
    0|0
    • Napsin bu minik hemsire :)

• Sinir etmedin Estağfurullah niye sinirleneyim :)

• Tamam o zaman sevindim^^

• latin danslarına başlayabilirsin.. çok eğlenceli hem sporda yaparsın

0|0
    0|0
  • spor yap

0|0
    0|0
  • yeni birini bul

0|0
    0|0
  • iğne vurulanlar allah sabır diliyorum senin ellinden :D

0|0
    0|0
  • arada bir hasta serumlarına arsenik kat :)

0|0
    0|0
    • Serum takmiyorum ben burada ya :) tekstilde hemsirelik yapiyorum :)

• beni idare eder de seni tam kesmedi galiba sadece salak demek. abart abart dok icini. yeni de ayrilmissin cikart ayrilik acisini oldugu gibi sov bana. adam miyim ki zaten. pantolon müdürü seni. iyyy valla icim daraldi gidiyom ben kafayi yiyecem bu sitede :)

• Oglum l*n ben baya hemsireyim nerelere cektin meslegimi :) demek baydim o zaman bay...

• Kurslara falan git hem bir hobi edinirsin hemde arkadas ortami yaparsin :)

0|0
    0|0
    • Hanhi kurslari onerirsin :)

• Ve ise basladin hee :) su saglik meslekliler cok sansli :))

• Evet basladim :)) iyi ya memnunum simdilik :))

• bulundaki şehrin takımının maçlarına git tribünde bağır çağır zıpla eğlencene bak yani :)

0|0
    0|0
    • Mac sevmem :)

• O olabilir :))

• özelden dertleşebiliriz muhabbet falan kafan dağılır ha ne dersin?

• Kanka sinemaya git lucy var yeni girdi vizyona git ona

0|0
    0|0
  • İstersen konuşabiliriz. istediğin platformda

0|0
    0|0
  • dantel ör

0|0
    0|0
  • Lunaparka git :)

0|0
    0|0
  • her haftasonu pal station geceleri var suma beachte

0|0
    0|0
    • Ee yani

• öyle yani beşiktaştada güzel bir waffle yapan yer var İstanbul yani yapıyolar bişe diyemiyosun oldu o zaman ben kaçiim o. O

• İstanbul'da oldugumu kim soyledi :D

• Tanışabiliriz mesela

0|0
    0|0
  • Normallik , ölümdür.

0|0
    0|0
  • Son dakika; sevgilisinden ayrılan pekte sosyal olmayan genç ne yapacağını şaşırdı...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 6

• Kurslara gidebilirsin, kitap oku, ortama karış. Yeni insanlara yelken aç. Dans-müzik insana her zaman iyi gelen şeylerin başında gelir bana göre. Dans kursuna da yazılabilirsin. Bu seni bambaşka biri haline getirir, onun haricinde spor yapabilirsin. Bu ve bu gibi şeyler seni meşgul eder ve zamanla unutursun, düşünmek- düşünmemek senin elinde. Başarılar.

0|0
    0|0
    • Iste canim yeni insanlara nasil acilicam. Birde dans kursuna gidiyorsan bilgi verebilir misin :)

• Gez dolaş eğlen spor yaap...

0|0
    0|0
    • Aynen tatlim da arkadas pek yok hepsi calisiyor falan :(

• Spor yapmak için aerkadasa gerek yok alisverisde yapabilirsin

• Orda sap gibi olmak istemiyorum. Tek gidersem arkadas edinme sansim daha cok ama :)

• Böyle sitelerde dolaş inan tanisacagin bir sürü insan olur ama sanal anlamdan ileriye gidebilir misin bilmem

0|1
    0|0
  • Kendi bok çukurunda debelenir durur özgüven biraz !

0|0
    0|0
  • işine odaklan fazla mesai yap

0|0
    0|0
  • kursa yazıl :)

0|0
    0|0
    • Tavsiyen var mi :)

• neye yeteneğin varsa ona gitmelisin :) büyükşehirdeysen herşey vardır orda zaten. spor salonuna git orda bile onlarca arkadaş ediniyorsun :)

• Evet tatlim Buyuk sehir adi altında normal bir sehir :) spor salonuna gitmeyi bende dusunuyorum fakat birinin kafasina girip benimle gelmesi icin ikna etmem gerek :))

Yükleniyor...