Nü fotoğraf sanatçılığı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Grafik tasarımı öğrencisiyim bu yüzden bir kez biz de nü çekim yapmıştık derste. çok değişik bir tecrübe oldu, heyecanlı bir iş :) ama bizim toplumda olağan karşılanmıyor maalesef, çektiğimiz fotoğrafları kmseye gösterememiştik :)

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Nü çalışmalar Güzel Sanatlar Fakültelerinde bir derstir. Nü modeller (kadın veya erkek) gelip derse girerler ancak kimlikleri gizlidir çünkü toplum buna alışık değil. Bunun dışında tüm resim kitaplarında (üniversite düzeyinde- akademik) Nü çalışmalara yer verilir. Nü çalışmaların temel amacı "çıplaklık" değil, resim veya fotoğrafa gönül verenlerin "çöp adam" dan ötesine geçebilmelerini sağlamaktır. Vücut oranlarının öğrenilmesi adına çokta yararlıdır. Vaktim ve param olduğunda ben bile kendi nü fotoğraflarımı çektirmek istiyorum. Nü çalışmalar tamamen sanat içinde değerlendirilmelidir.
    Toplum bunu sanat olarak görmediğinden başkalarına (konuyla alakalı olmayan) göstermen zaten hatalı bir davranış. Zorlama şansını derim
    Sanatın sanat olarak değerlendirildiği bir ömür dilerim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Çektiğim kişi herkul gibi biri veya guzel bir kız değilse çekmem foto falan :D suicidegirl hayranıyım bu arada

0|0
    0|0
  • demek ben sapık değil sanatçı ruhluyum :)

0|0
    0|0
  • Hiç sevmem

0|0
    0|0
  • Nü fotoğrafları avrupalıları edepsizliğini yansıtan bir çeşit fotoğraf dalıdır. Asıl sorun bunun Türkiyedeki genç fotoğrafçı ve ressam arkadaşlara karşı işlenen sistematik ahlak katliamından başka bir şey değildir. Bugünün Genç sanatçıları yarın ülkenin aydınları olduğunda kafalarında oluşan normları genç yaşlarda böyle şekillendiriyorlar.

0|0
    1|0
  • bize gösterebilirsin tatlım
    hatta kendi nü fotolarını çektiysen onları paylaşırsan daha da mutlu edersin bizi

0|0
    0|0
  • Bende oyle bazi fotograflari cevreme gosteremem tabiki ulkemizdeki tabular yüzünden , hic denemedim ama en zoruda nu cekmek heralde

0|0
    0|0
  • burada gösterebilirsin

0|0
    0|0
  • bize göstersene :)

0|0
    0|0
  • Sanattir

0|0
    0|0
  • model kadın mıydı erkek mi?