İstanbul'da gidilicek mekanlar?

İstanbul'da gidilicek güzel plaj bar ne olursa aklınıza gelen mekanlar varsa isim alıyım lütfeen :D

0|0
3|28

En İyi Erkek Görüşü

• sortie gidilebilecek güzel yerlerden birisi.
    anadolu yakasında ise caddebostanda barlar sokağında güzide mekanlar var. onun haricinde başka bir bar istiyorsan kadıköydeki barlar sokağına girebilirsin. fakat caddebostandaki gibi canlılığı yoktur. kalabalıktır ama çoğu boş kalabalık.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Ucuz mekan istiyorsan Taksim'e gideceksin. Mekanların çoğu güzeldir, şöyle bir baktın mı zaten ayırt edersin. Kadıköy de öyle. Ama pahalı mekan diyorsan Bağdat Caddesinde on numara mekanlar var. İstanbul'da gidebileceğin en iyi ve pahalı mekanlar orada. Ciddi anlamda pahalı yalnız, gerçekten paran yoksa kapının önünden bile geçme. Fena girdirirler. Ama paran varsa kesinlikle git çünkü harikalar.

Gece klubü olarak Kadıköy'den uzak dur çünkü doğru düzgün bir gece hayatı ve gece klübü yok. Millet sokağa kuruluyor resmen. Ama o da iyi. Barlar sokağından modaya doğru uzanan bir yolda millet yazın full yerlere serilmiş alkolünü alıyor. Bildiğin mekan olmuş orası. Sosyalleşmek için güzel yer. İstiklal'de güzel gece klupleri var. Hemide pahalı da değil. Damsız girilmez normalde ama kadınları her türlü alırlar.

Bu arada, gece klübü olarak giriş ücreti olan yerleri tercih etmenizi öneririm. Yoksa apaçiler tarafından hunharca taciz edilebilirsiniz.

Plaj mlaj da bilmem. Yüzmeye gelecek İstanbul'a gelmesin. Benden bu kadar.

0|1
    0|0
  • vailand.. tophane.
    sortıe.. rıddım
    reına caddebostan
    ... plajlardan florya altın kum bence cok guzel
    gumusyaka plajı

0|1
    0|0
  • Frame iyidir.

0|1
    0|0
  • in cadde bostana ne ararsan war kanks

0|0
    0|0
  • İlk soru yemedi silindi şimdi 2. soru ile arayışta ablanız. Nasılsa dişine göre adam bulamayacağından en azından makara yapacak adam bulur, yanıtlayın beyler :)

0|1
    0|0
  • İstanbul içerisinde gidilebilecek nezih ve güzel bir plaj yok malesef pek çok mekan var hangi birini sayayım bilemedim.

0|0
    0|0
  • sortıe :D mekan var :D

0|0
    0|0
  • Cafe , Bar için Taksimde çok seçenek var...
    Plaj olarak da pek temiz yer yok kuzum..

0|0
    0|0
  • Bugun İstanbul'da tsunami cikti anasini satim :D riva plajina git

0|0
    0|0
  • fosil gece kulübü. çok bilinmez karaköyde çok güzeldir ;)

0|0
    0|0
  • K. b lütfen iyi geceler

0|0
    0|0
  • dur tatilin yeni bitmedi mi senin ya :) az soluklan ortaköye gel balığını vafılını ye sonra reina taraflarına geç gece bebeğe geç tur at :D geri gel beşiktaş taksim yap ordan

0|0
    0|0
    • benim yerime günlük planımı yaptın sağoll :)

• düzene sıraya koy ben bam güm söledim :) ortaköye gidincede siteden nispet yap bana arka sokakta bir balıkçı var güzel taze balığı git somon ye kılçıksız salatanıda söyle bak canım çekti ya :(

• benimde çektirdiin yaa

• Bizim ev en iyi mekanlardan biridir ;)

0|0
    0|0
  • yagmuru beklıyoruz ıslanıcaz sende gel

0|0
    0|0
  • Kurtköy viaport

0|0
    0|0
  • Bar istiyosan bebek <3

0|0
    0|0
  • Paradan haber ver bebeğim

0|0
    0|0
  • beylikduzu cafe mania :))

0|0
    0|0
  • İyide sen zaten istanbulluymuşun neden soruyosun, köyden yarın mı gelecen?

0|0
    0|0
  • Tabi ki Avşa adası :)

0|0
    0|0
  • Ebenin yeri

0|0
    0|1
  • Ayayorgiye gel sen naaaapacan İstanbul'da plajı ya, paşka plaj mı kalmadı memlekette :D

0|0
    0|0
  • Mesaj at soyliyeyim...

0|0
    0|0
  • Akuaya git pişman olmazsın emin ol :D

0|0
    0|0
  • Aa vallahi birakmam ben goturucem seni ;)

0|0
    0|0
  • Benim bilidğim birkaçtane genelev var işini görürü mü?

0|0
    0|0
  • Resterant canlı müzik bar hepsi bir arada nişantaşında gittiğim on numara yer var :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...