Hangi şehirde en çok hangi hava sıcaklığını gördünüz? Allahım bu ne sıcak bizi mi deniyorsun :((

Arkdaşlar ben az kaldı bu Antalya'da gebericem sıcaktan. 52 derece olur mu hava ya? :((

Peki sizin yaşadığınız şehir ve gördüğünüz en yüksek sıcaklık ?

Güncellemeler:
himmm tamam orası iyi ya serin deniz kenarı güneşte kalmazsan sorun yok

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• güya istanbul'da 30 derece ama bana 130 derece gibi geliyor. sabahtan beri 2 kez duşa girdim, görünen o ki gün bitene kadar en az iki sefer daha beni bekliyor.

sevmiyorum yaz aylarını...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Mikail'e selamlar olsun... Cehennem'e bir iki... Kalkıyor...

1|0
    0|1
  • böyle konuşma 22sinde antalyadayım 1 aydır bu tatili bekliyorum :(

0|0
    0|0
  • Antalyadayım 22 saat klima çalışıyor evde nemden kaybediyor temmuz ağustos dışında süperr

0|0
    0|0
  • vantilatorun ayarını tam bana gelıcek bır acıyla ayarladım oyle oturuyorum evde

alllah dışarda çalışanların yardımcısı olsun

0|0
    0|0
    • amin amin :(( walla klima kesmiyo antalya gun gectikçe daha cok ısınıyo :((

• off antalyamı allah kolaylık versın ben ıstanbulda yanıyorum senın halın duman

• saol uyuyamaz oldum ya sıcakten ne klima ne vantilator işe yarıyo

Erkekler Ne Diyor 5

• İşte bu hava çok sıcak diyebilmek için Şanlıurfa'da yaşamak gerekli. Hani güneşte saatlerce kalan arabaya girdiğinizde bayılacak gibi olursunuz ya, işte evden dışarı çıktığınız anda o şekilde bir sıcaklık hissedersiniz Urfa'da :)))

0|0
    0|0
  • dışarı cayır cayır ama burada morg gibi, çalışırken hararet yapmamızı istemiyorlar heralde. 18 derece, ist.levent'ten bir plaza insanı olarak katıldım programınıza:)

dışarıdaki sıcaklığı bilmiyorum ama rekor-atif bişeyler olursa, akşam haberlere çıkar.

0|0
    0|0
  • Klimalı plazalarda sıcağı hissetmiyorum bile. Yaşasın küresel ısınma.

2|0
    0|0
  • mevsim gereği normal ama işte bizler tahammüle edmiyoruz...

0|0
    0|0
  • İstanbul da az değil; gölgelerde ve klima altında yaşıyoruz. Gece vantilatör olmadan uyumak haram.

0|0
    0|0
Yükleniyor...