Kitaplara çok para harcadınız mı?

Evet kitap okumaya çok para harcamısınız? Ve kitap almaya para harcamayı gereksiz görürmüsünüz. Ben kitap almak için bazen yediklerimden kısıyorum çokmu abartı :D

Güncellemeler:
Çok şaşırdım herkez kitap okumayı seviyor anlaşılan :D

0|0
19|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• İmge kitabevinde hesabım var aylık taksit taksit ödeme oluyo çünkü bir girişte 6-7 kitap alan bir manyağım

0|1
    0|0
  • Sırf kitap alabilmek icin kredi kartı çikarttım. En önemli sermaye kitaplardir bana göre. Gelecege yatirim icin yegane sermaye

0|2
    0|0
  • Kitap ve cantaya harcadığim parayi hic bişeye harcamam :)

0|2
    0|0
  • Genelde bulurdam pdf den okurum. Bulamadığım olunca alıyorum. Pek bir para gitmiyo anlicağın

0|1
    0|0
  • Yemem içmem kitap alırım :)

0|1
    0|0
  • Hem de ne paralar :) eğitim şart :) ama hiç acımıyorum...

0|1
    0|0
  • kocaman kutuphanem var, dusun.

0|1
    0|0
  • ben kitap hastasıyımdır hergittiğimde zaten bir 2-3 saat kitapçıda geçer bir sürü kitap alırım

0|2
    0|0
  • Kitaba verdiğim paraya acımam ben..

0|2
    0|0
  • bende cok harcıyorum ya :D

0|1
    0|0
  • bu aralar aldığım ve okuduğum kitaplar ygs lys kitaplarıı :(((((((

0|1
    0|0
  • Ben kiralıyorum yine de gidiyor baya :D Olsun değer benim bebeklerime. ♥

0|1
    0|0
    • ben kiralayamıyorum okuduğum kitabı arşivlemek isterim hep :D

• Her okuduğum kitap benim olmali o yüzden kitaplari hep satin alirim. Baya kitap okurum. Milyar gitmistir :)
    Unuversite ders kitaplarima bu sene basli basina 500 lira gitmisti okuma kitaplari filan sen düşün :)

0|0
    0|0
    • Ünivesite kitapları felan saymıyorum zaten ilk okuldan beri onlara harcanan paralar pahabiçilemez

• Okunan kitaplari dusun bir de demek istemiştim. Ders kitaplarina 1 senede o kadar verdiysen 19 senelik okuma kitabina ne kadar vermisimdir diye :)

• anladım zaten sıkıntı yok :D

• evet. gereksiz bulmuyorum ama. kitapları bu kadar pahalı yapanın amınakoyim.

0|0
    0|0
    • küfür yakışmıyor her güzel şeyin bir zorluğu oluyor ne yazıkki :(

• Severim kitap çok almıyorum ama. Erkeklerin kitap okumasi hep garip geliyor nedense

0|0
    0|0
  • çok hacıyorum bence hiçte gereksiz değill

0|1
    0|0
  • yoo kıtap satan bı yere gırdıgımde harcadıgım parayı baska bı yerde harcamıyorum

0|1
    0|0
  • internetten acayip kitaplar aldım. bence gereksiz değil.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Son siparişim 590 liraydı. Senin kısman pek bir aşırılık değil kısaca.

0|1
    0|0
  • Ben çok harcarım. Hatta, bilimadamı olduğumdan bizim kitaplar 100-200 TL den aşağı değil. Kitap altın gibidir. Kitaba harcanan para boş para değildir.

0|1
    0|0
  • Kütüphane ve ya bir sahafa abonelikte işini görür. okudugun bir kitabin yillarca kitapliginda beklemesinin bir esprisi yok.

0|1
    0|0
    • arşivlemek hoşuma gidiyor ara ara bakarım okuduğum kitaplara

• kuruş vermem. kütüphanelerde duran hazinelere ve yazarlara haksızlık gibi geliyo

0|1
    0|0
    • yeni çıkan yazarlarında para kazanması gerek ama bir yandan bir kitap kolay çıkarılmıyor

• eve giriş dururken çatıdan girmek gibi onlar dururken yenileri okumak. evde kitaplık sevmem. kütüphanelere üyeyim bavullar dolusu kitap verdim hepsine. oyüzden hep ayrıcalığım olur. mesela şuankinde 3 olan hak bende sınırsız. ve 15günlük süre bende sonsuz...

• epub tercihim :D

0|1
    0|0
  • Evimde nerden baksanız 200 tane kitap var bir girdin mi çıkamıyorsun :D

0|1
    0|0
  • kitaba cok para harcadim. Acimadigim tek harcama kalemi

0|1
    0|0
  • harcamam ^^

0|1
    0|0
  • Ben cok para vermisimdir
    Smdi de hepsini kütüphaneye verdim

0|1
    0|0
  • servet döktüm servet.

0|1
    0|0
  • abartmıyorum bir reno tx alırdım kitaba verdiğim parayla...

0|1
    0|0
  • harcadım harcamaya devam ediyorum ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...