Müzik grubumza yeni isim?

arkadaşlar 5 yıldır aktif bir müzik grubumuz var. stüdyoya gireceğiz albüm kaydı için ve ciddi bir isim arayışındayız. şuanki ismi Ve Saire. böyle kalsınmı yoksa ne koyalım? herkese teşekkürler şimdiden

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 8

• studyoya gırıcez dıyorsunuz 5 yıldır bırlıkteyız dıyorsunuz halen ısım bulamamıssınız. hadı bulamadınız buradan medet umuyorsunuz. kendınız bulmanız gerekır kendınızı muzıgınızı yansıtan. bırakın burada zaman kaybetmeyı ıcınızden ne gelıyorsa onu kullanın.

0|0
    0|1
    • sorun var sende hocam :) grubun şuanki ismi ve saire zaten yazılı yukarıda. albümü taşıyabilecek oturaklı bir isim arayışındayız bende grubun bir üyesi olarak buradaki arkadaşlardanda fikirler alayım dedim. neyin çabasındasınız anlam veremedim. saygılarımla

• ilk 2 cümle sorum yansıtmıyordu fakat. sizde 5 yıldır aktif, henüz bir isme sahip olmayan ve sosyal paylaşım sitelerinden medet uman işe yaramaz bir grup olarak aksettirdiniz durumu. sanırım siz anlatamadınız doğru bir şekilde düşüncelerinizi. esen kalın

• benım degınmek ıstedıgım nokta şu 5 yıldır muzık yapıyorsunuz arkadaslarınızla duygularınızı paylasıyorsunuz duygularınızı muzıgınıze yansıyorsunuz oyle degıl mi? 5 yıllık güzel bir birliktelikte bu duygularınızı paylasımlarınızı kendınızı tarzınızı yansıtan bır isim bulmanızı tavsiye etmemdi. çünki en iyisini size en yakışanını sizler bulursunuz hissettikleriniz grubun ismini yansısın. burdan aramayın başkalarından medet ummayın bu yola sizler çıktıysanız sadece sizlerin çare bulacağı noktalardan biride budur. sızı dınlemedım muzıgınız hakkında bır fıkrım yok ıyı ya da kotu dıyecek bır fıkırde olamam.

• Damascus koyun kanka :D

0|0
    0|0
    • türkçe olsun be hocam :) anlamını merak ettim fakat. anafraniL nasıl? :))

• Damascus Şam demek anafranil de akıcılık yok ilaç ismi gibi

• kullandığım bir ilacın ismi zaten hocam. okb nasıl peki? oda bu hastalığın ismi :))

• Bizim gurubun adı bile yok :D

0|0
    0|0
    • ve saire yi size devredelim hocam :) telif hakkı karşılığında tabiiki :))

• Ben ara makas vurmuyorum ama ç2 3 ayda bir kısaltıyorum ya bağlamak bana göre degil :D

• aynen hocam. banada kaan tangözeden esti taa ilkokul çağlarımda :)) sonra onlardan ötürü nirvana tanıdık felan. lisede müsade etmediler fakat bittiğinden beri hep o kıvamlarda saçım

• Gruptakilerin ismi ne?

0|0
    0|0
  • et cetera yapin kanks

0|0
    0|0
  • AbarJazz :)

0|0
    0|0
  • Gaip, hempa, elem, muasır, seryat, fecin, zırva, vefiyat, hasut, assai, tıynet..

-parali-

0|0
    0|0
  • Bizim grubumuzun ismi katakulli. Boyle garip şeyler olabilir. ve saire güzel değil bence. Ne çalıyorsun? Ben bas gitaristim.

0|0
    0|0
    • solo hocam. elektro gitar. basscımızda harbi sağlam allah var

• :)) merak ettim bende geç başladım da

• geç başlamak daha iyi aslında hocam. içinizde büyük birikimlerle başlıyorsunuz söz ve nağme olarak. ne aradığınızı daha iyi kestiriyorsunuz en azından.

Yükleniyor...