Sokakta yapılan düğünmü yoksa düğün salonunda yapılan düğünmü daha güzel ve zevkli oluyor sizce?

eskiden düğün salonumu vardı dediğinizi duyar gibiyim ( yoksa kendi kendimemi söyledim ne )

0|0
10|8

En İyi Erkek Görüşü

• bu tür formaliteler bittikten sonra gelin ve damat evde ayrıca bir düğün daha yaparlar. kanımca en zevklisi odur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• en güzli mahallede davullu zurnalı. bizimkiler öyle olur ben çok severim.

1|0
    0|0
  • Sokakta tabi la simdi gidiyorum hatta köy de düğün silahlar konuşur bu gece :)

1|0
    0|0
  • sokak düğünü tabi yaa

salon insanı boğuyor sıkıyor

1|0
    0|0
  • salon düğünleri adamı sıkar ya havuzbaşı ya da kır düğünü daha güzel sokak da iyidir bana kalırsa

1|0
    0|0
  • daha elit olsa daha güzel restoran kapatılıp herkes kendi parasını verecek :)

0|0
    0|0
  • Ya bence sokak daha iyi :)

0|0
    0|0
  • Kır düğünü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• eskiden sokakta yapılıyordu ama komşulık ilişkileride vardı giderdin dügüne eglenirdin ama şimdi herkesi tanımıyorsun etmiyorsun arka sokakta dügün varmış banane davet bile edilmedigim dügünün sesini yatak odasında yatarken dinle dur. kuru gürültü. herkes dügününü dügün salonunda yapsın. evet bahcelerde yapılan o eski dügünler güzeldi. ama. şimdi günümüz şartlarına uygun degil.

1|0
    0|0
    • aynen öyle eskiden herşey güzeldi komşuluk vardı falan filan şimdi kalmadı öyle şeyler.

• Sokak düğünü yasaklansın büyük şehirlerde 8 saat Ankara havası davul zurna dinlemek istemiyorum oturduğum yerde

0|0
    1|0
  • bence sokakdaki eylenceli oluyo

1|0
    0|0
  • Düğün olsun yeter. Yeter ki oynayayım😀😀

1|0
    0|0
  • Sokakta ki daha bir eğlenceli sanki

1|0
    0|0
  • dağ tepesinde olanlara bitiyorum püfür püfür

0|0
    0|0
  • Salon düğününü bile sevmiyorum ama daha iyi

0|0
    0|0
  • Düğünleri hiç sevemedim.

0|0
    0|0
  • sokakta daha iyi daha içten geliyor bana

1|0
    0|0
  • güzel bir havada gzel manzarali bir dügün etraf ciceklerle dolu ne güzel olur :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...