En nefret ettiğiniz müzik kategorisi?

Pop, Rock, Arabesk, Rap vs..

Benim için;
1- Arabesk (Amaç yok, amaç bu)
2- Pop. Anlamlı, düşündürücü bir söz yok çoğunda. O çocuksu parçalara nasıl katlanabiliyorlar anlamıyorum. Ya ya ya ben en güzellll'in milyonlarca dinlendiği bir yerdeyim, sinirli ve çaresizim.

Güncellemeler:
Rap dinleyiciyim bu arada. Arabesk'e hadi eyvallah saygım varda, Arabesk rap denen şu Saçmalığa ASLA. Umarım onları rap kategorisinden saymıyordur burdaki kimse..

0|0
9|3

En İyi Erkek Görüşü

• En sevdiğim tarz Rap
    2. Rock - Pop çok fazla dinlemem 2 sinide ama hoşuma gider genelde
    3. Arabesk modern arabeskmi ne o tarz bir tarz var onu dinlerim sadece yok müslüm gürses vs dinlemem
    4. Yani en nefret ettiğim Arabesk Rap

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ben müzikle uğraşıyorum nefret ettiğim bir kategori değilde şarkıcı olur ya da müziği beğenmem yani kulağıma hoş gelen herşeyi dinlerim :)

0|1
    0|0
  • Aranbesk dedikleri olay... Ha bir de Fantezi Arabesk...

0|1
    0|0
  • arabesk ve rap sevmem

0|1
    0|0
  • Arabesk rap.

0|1
    0|0
  • Pop elektro dubstep arabesk

0|0
    0|0
  • Rock dinliyemiyorum resmen bas agrisi yapiyor :/

0|0
    0|0
  • Arabesk ve Rap tarzı iğrenç. Türkü falan da aman midem kaldırmaz yahu.

0|0
    0|0
  • bana caz müzik çok saçma geliyo hani rap dediğin 50 cent, jay z falansa güzel ama caz müzik ne bileyim itici :D türkçe müziğe hiç girmiyorum zaten :Dd

0|0
    0|0
    • Caz dinlemediğim ve pekte umurumda olmayan müzik tarzı. Türkçe rap'in eksikleri ne ki?

• Sadece yabancılardan örnek verince türkçe rap sevmiyorsun herhalde sandım. Pop konusunda helal olsun iyiki varsın :D Rock pek dinlemem. Evanescence favorim. Bence dinle ya Rap iyidir

• rap arada dinlerim mesela şu an 50 cent - disco inferno sardım baya, bir de azelia banks :D güzel kadın :D

• Açıklamanı kopyalasam olur mu asvkj

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...