Büyükada'yı kimler seviyor? Sizce nasıl bir yer?

Konaklayanlar oldumu? Sevdinizmi? Denizi nasıl? Konaklayan var ise rahatlık açısından tavsiye ediceğiniz bir yer varmı?

0|0
5|1

En İyi Erkek Görüşü

• büyükada istanbulun en yakın gezilebilecek yeri olduğu için özellikle tatil zamanları inanılmaz kalabalık oluyor.. büyük bir heves ile 2009 senesinde büyükadada yazı geçirmek için ev kiralamıştım... sadece hafta içleri gider olmuştum :) hafta sonları yine baba ocağı, ana kucağına dönüyordum :)

Marine House Boutique Hotel , Prenses Koyu Hotel bunlar oteller güzel yerlerdir...

ekonomik olsun dersen pansiyonlarda var.. More Cafe Pension birde masal pansiyon var...

bunların hepsini bir kenara bırak sana tavsiyem, riva vira beach clup'a gidebilirsin, çok güzel ve nezih bir mekandır.. orada konaklayacak yer yok ama civarında bulabilirsin ya da şileyi geçtikten sonra ahmetli köyünde bungalow koyu var orada da yeşim kamping, tek geçerim... özellikle cumartesi akşamı rakısına fasılına (tarzınmıdır bilemem) başka hiç bir eğlenceyi değişmem... Liste başı yapmanı şiddetle tavsiye ederim..

ya da denize uzak minik bir havuzu olan doğa içinde nehir kenarında gecesi ayrı güzel gündüzü ayrı güzel bir yer istersen ağva shelale otel..

son iki mekanın da sahipleri ile tanışmanı onlarla sohbet etmeni de ayrıca tavsiye ederim...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben beğenmedim şahsen.. Heybeli adayı daha çok sevmiştim.

0|0
    0|0
  • sadece gezdım cok asırı sevmedım cok daha guzel yerler var

0|0
    0|0
  • Harika bir yer gitmelisin kesinlikle

0|0
    0|0
  • Çok aman aman bir yer değil. Begenmemistim ben çok.

0|0
    0|0
  • Ben cok beğeniyorum. 2 sene birer hafta kalmıştım maliye kampında :) ama otel ve ev fiyatları bayagı yüksek diye biliyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...