Kapat

Kitap okumayı pek sevmiyorum, bana okumayı sevdirebilecek veya sürekleyici kitap önerileriniz neler?

Kitap okuma alışkanlığı edinmem lazım , yardım..

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Monte kristo kontu-Alexander dumas
    Aşk-elif Şafak
    Çalıkuşu-reşat nuri Güntekin
    Serenad-Zülfü Livaneli
    Da Vinci'nin şifresi-dan brown
    Olasılıksız-adam fawer
    Sefiller-victor Hugo
    1984-George orwell
    ***Ekmekçi kadın-montepin***
    Bunları tavsiye ederim. İnşallah okuma alışkanligini kazanrsn. özellkle yıldız attgm tavsiye ederim

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 8

• canan tan piraye cok surukleyıcı bır kıtappp ben ıkı gunde bıtırdım ayrılamıyordum kıtaptann cok guzle

0|1
    0|0
    • teşekkürler cevap için bakarım :)

• rica ederim ne demek ınsallah begenırsınız bı kıtap okumanıza neden olursam ne mutlu bana :)

• Dan Brown ya da Agatha Christie kitaplarından okuyabilirsin. İstersen açlık oyunları serisine de başlayabilirsin.

0|1
    0|0
  • bende sevmıorm ınternetten teknoses dıe bı program buldum o sana okuyor hemde ıstedıgın hızda 1 gunde 1 kıtap bıtırdıgım oluor :)

0|1
    0|0
    • vay süpermiş , ama ben kendim okumak istiyorum kendime söz vermiştim :d

• kendınde okursun ama burdakı tavsıyelerle olmaz başkasına akıcı güzel gelen sana gelmeyebılır teknoseside daha çok sevmedıgın kitapları okumak ıstemedıgın ancak sana bılgı katacak kıtapları o şekılde okuyabılırsın :)

• Murat mentesin romanlarına bakabilirsin begenmezsen Franz Kafka var 1984 var acayip bir şey hayvan çiftliği ve kemikten kule

0|1
    0|0
  • Grinin elli tonu serisi

0|1
    0|0
  • Canan tan eroinle dans yurgim. seni cok sevdi

0|1
    0|0
  • Öncelikle kitabı okuyabilmen için ne tarzda sevdiğin önemli. bunu ögrenmelisin

0|1
    0|0
  • Olasılıksız, Empati

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Buz ve Ateşin Şarkısı veya Zaman çarkına başla, seversin High Fantasy'i zaten. Oradan yüzüklerin efendisi, Elric Destanı, Yerdeniz derken bilimkurguya da sarar yoluna devam edersin.

0|1
    0|0
  • Evrendeki son kayıt tavsiye ederim.

0|1
    0|0
  • siyah kan

0|1
    0|0
Yükleniyor...