Evrim teorisi hakkında görüşleriniz?

evet arkadaşlar evrime inanıyorum. acaba sizin görüşleriniz nelerdir.

• evet
    50% (5)30% (3)40% (8)Oy Ver
  • hayır
    50% (5)70% (7)60% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• inanırım

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 10

• Evrim teorisi sadece bir saçmalıktır ve binlerce kez çürütülmüştür.

2|1
    0|2
  • evrıme ınanmak sacma bı değim olmus. cunku yercekımıne ınanmak ya da ınanmamak dıye bısı olmaz. bunun gıbı :)

0|2
    0|0
  • Bugüne kadarki en mantıklı var oluş teorisi.

0|2
    0|0
  • İmkânsız değil kesinde değil ama olabileceğini düşünüyorum :)

0|1
    1|0
  • saçmalık

0|0
    0|1
  • İnanıyorum

0|1
    1|1
  • sacma

0|1
    0|1
  • inanmam

0|0
    0|1
  • apateistim ben umrumda bile değil evrim :D

0|0
    0|1
  • Madem inanıyorsun o zaman neden hala maymunlar var? Neden onlar da yavaş yavaş insan olmuyor? Açıklayabilir misin?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Evrimi sadece maymunların insan olması sanan cahil bir kesime bu soruyu sormak ne kadar mantıklı bilmiyorum...
    Evrim doğadaki çeşitliliğin temelidir ve sadece maymunun insan olması demek değildir.

0|1
    0|0
  • 150 yıldır çürütelemediğine göre yeterince gerçektir. Bazı kara cahiller çürütüldü zannediyor da çürütülemedi.

0|1
    0|0
  • Made maymundan geldik neden hala maymunlar var?

2|1
    0|2
  • evrim diye bişey yoktur birçok kez saçma uğraşalar yapmışlar inandırmak için insanları mesla eski insan kemiğine maymun kafatsını oturmuşlar snra yalan olduğu anlaşılmış öyle bişey olsaydı bir kanıtı olrdu kanıt yok inanmayın evrim diye bişey yok ne yani bnim atam maymun mu :DD

0|0
    0|1
  • Şimdi ki maymunlar neden insan olmuyor? O. o

1|1
    0|2
  • inanmıyorum

0|1
    1|1
  • ben bir tek murat şimşeğin evrimine inanıyorum

-parali-

0|0
    0|0
  • ya arkadas böyle malca biseye nasil inaniyorsun Allah akil vermis mantik vermis

0|0
    0|2
    • öncelikle bir kişinin inandığı bir şeye hakaret etmekle seviyeni belli ettin. ikincisi akıl ve mantığı bana evrime inanmama nedenin olarak gösteriyorsan detaylı olarak açıklamanı beklerim.

• Ya ne maymunu be Allah c. c. bazi yahudi kabilesini helak edereken maymun ve hinzira cevirmistir okadar bu itlerde bOyle mal mal teoriler atmistir ve bu evren kendiliginden olusmadi herrhalde evreni tüm canlilari yaratan yüce Alahtir

• Şimdi maymunlar gece yatıp sabah insan olarak mı uyanmış? Ara geçiş formları nerede? Hepsi öldüyse fosilleri nerede? Bir kaç farklı kemiğin birleştirilip fosil olarak yutturulmaya çalışıldığı yalan fotoğrafları örnek göstermeyelim.

1|0
    0|0
    • hoşgeldin A9 tv izleyicisi

• O kanalı hiç duymadım ama mantıklı bir şeyse kim yayınlarsa yayınlasın. Bu kadar zorunuza gitmesin kendinizin de tam inanmadığı şeyleri başkalarının çürütmesi.

Yükleniyor...