Özel bir yeteneğiniz var mı?

Arkadaşlar! Merak ediyorum sizi insanlardan ayıran, çevrenizde o özelliğinizle sivrildiğiniz ve doğuştan gelen özel bir yeteneğiniz var mı? (Resim, müzik ya da diğer alanlarda olabilir)

Örneğin benim çok çok güzel bir sesim vardır. 24 yaşındayım ve "sesini beğenmedim" diyen bir kişiye dahi rastlamadım hayatımda o derece :))

Güncellemeler:
link

Bakalım sesimi beğenecek misiniz :)

0|0
13|8

En İyi Kız Görüşü

• benim sesim çok güzeldir daha bir kişi bile güzel değil demedi şimdiye kadar:)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• kedilerle çok iyi anlaşırım bence bu bir yetenek çağırdığımda gelmeyen kedi olmadı bugüne kadar,çok iyi masaj yaparım bu da bir yetenek ellerin sihirli sanki derler hep sonra betimleme konusunda bir yeteneğim olduğunu düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • hem sag hem sol elimle yazabiliyorum ;)

0|1
    0|0
  • yok

0|0
    0|0
  • soru amacına ulaşsın:

vay be demek o kadar muhteşem sesin var.peki dinleyebilir miyiz?link falan versen?

1|0
    0|0
  • Uçsaydım iydi.

0|0
    0|0
  • sesin çok güzelmiş gerçekten:)

0|0
    0|0
  • yemek yapmak ve ev temizliğinde benden yeteneklisi yoktur:)

0|1
    0|0
  • burun kurcalamak

0|1
    0|0
  • resim ve çenesi düşüklük alanlarında iyiyim gerçekten

0|0
    0|0
    • ben sesini beğenmedim cidden söylüyorum :) benim kulak zevkime göre değil.

• o da bi tercih tabi :) ama oktav sıkıntım yoktur şükür :) aklıma ilk bu şarkı geldiği için bunu söyledim :)

• :$ saçım nasıl mutnojmet dahling mırrneeeav

• Keşfedilmemiş yeteneklerim olduğunu düşünüyorum. :)

0|0
    0|0
  • dilimi 180 derece cevirebiliyorum :D bazi insanlarda oluyor bazilarinda olmuyor dene yapabilcekmisin :D

0|0
    0|0
  • reklamlarrrr.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• var, türk kızlarının ne mal olduklarını anlayabiliyorum

0|1
    0|0
  • dj lik yapıyorum ayrıca sanada tavsiyem sesini degerlendirmeni öneririm sesini cd kopyala ve plak şirketlere gönder içinden şarkı söylemek geliyorsa sesinede güveniyorsan bu idealin olsun hadi sana kolay gelsin herşey gönlünce olur insallah

0|0
    0|0
    • şaka yapmıyorum sesime aşırı güveniyorum. ama bir kaygım var şöhretin getirdiği debdebeli yaşamı istemiyorum. arka planda kalan, medyatik olmayan terbiyeli bir sanatçı olabilirim sanırım bir girişkenlik gösterirsem :)

• o zaman önünde iki tane seçenek var çok iyi düşünmen gerekir birisini seçmen gerekecek başarılı olman için ikisinede aynı anda yürütmek de isteyebilirisin ama ben o zaman yorum yapamam işte çok iyi düşün olmassa zaman bırak biraz dogru karar alman için sana başarılar diliyorum

• teşekkür ederim hocam

• ucuyorum

0|0
    0|0
  • Sahne aldığınız bi mekan var mı ?

İleride album cıkarmayı düşünüyor musun ?

Tarkan ile duet yapacağınız söyleniyor doğru mu ?

Avrupa da konser calışmalarınız olacak mı ?

Bu sorulara şimdiden hazırlıklı ol diye yazdım..

0|0
    0|0
    • hadi ya :( hayır hayır şöhreti kaldıramam ben :( düğün şarkıcılığına talim :)

• ben basit parçalar söylemem onu arkadaşlara bırakırım :))

• iyi hadi bakem ! başarılar sana..

• halı saha maçlarında çok iyi rövaşata yaparım ama bu doğuştan gelen bir özellikmi emin değilim

0|0
    0|0
  • Zafer peker sen misin laa ? Foto da yok ? Zafer sensen söyle !

0|0
    0|0
    • ne zafer peker'i ya :) benim işte :) 2 saat bu video için uğraştım :( emeğe saygı :(

• evet kolay olmadı :) bide oldu mu olmadı mı diye dinliyosun olmazsa sil baştan falan :) ama ikinci denemede oldu :) teşekkür ederim :)

• Rica ederim..

• sabırlıyımdır

0|0
    0|0
  • Enstürmanlara karşı hassasiyetim var. İstediğim her enstrümanı kısa sürede çalabilirim.

Bunun haricinde hırs mı, azim mi, yetenek mi bilmiyorum ama yaptığım işi (konuyu bilmesem bile) en iyi şekilde sonuçlandırıyorum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...