Zihin Kontrol projesi (Uyuyan Güzel)?

CIA’ın deşifre olmuş zihin kontrol projelerinden biridir.

İnsan beynine sinyal gönderererek bilgisayar uydu gibi dalgalarla kontrol etmek.

Kitleler toplu halde hertürlü kontrol edilebilecek detaya girmicem hemen hemen aklınıza ne gelirse..(duygu, ölüm, psikolojik şeyler vs.)

Sizce zihin kontrol etmek mümkün müdür?

Kontrol edilirse ne gibi iyi kötü sonuçlar doğar?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Zihin kontrolü vardır ve tek panzehiri vaktinde kılınan namazdır.

1|0
    0|0
    • Agzına sağlık abi inanan bir insan için verilebilcek en mükemmel cevap teşekkürler bu değerli yorum için.

• Ayrıca secde anında ruh nefse galip gelir, dünyalık muradlardan vazgeçer. Ben teşekkür ederim.

• Allah razı olsun senden abi ellerine yüregine sağlık.

Kızlar Ne Diyor 5

• Zihin kontrol edilebilir. Sonucunda büyük robotsal bir ordu kurarsın. İyi bir sonuç çıkmaz :D

0|0
    0|0
  • Zihin kontrolü binlerce yıldır yapılıyor.

0|0
    0|0
    • Yanlış hatırlamıyorsam 1950’li yıllardan itibaren bu yöntem yapılıyor ve bugünümüze kadar yapılan gelişmiş çalışma.. Rus kaynaklı kökeni.

Senin dedigin zihin kontrol yine frekans ve dalga yöntemiylemi yoksa farklımı? binlerce diyince çünki bu kadar gelişmiş bir teknolojiye sahip değildik ufaktan gelişiyordu eğer bu konuyu kastediyorsan.

Daha farklı kontroller denekler deneyler yöntemler mevcut hangisini kasteddin orasını anlıyamadım

• Ben sana zihin kontrolünün frekanslarla dalga hareketleriyle olmadığını söyledim.. görsel ve işitsel yollarla olduğunu söyledim.. 1950 de yapılmaya başlandığını söylediğin olayı nerede okudun? ben sana okuduğunu araştır dedim.. Kötü birşey mi dedim? Frekans ve dalga boyunun tam olarak ne olduğunu bilmeden oradan buradan kopyalayıp yazılan makaleleri kaale alma dedim..

• haklısın

• vardır, yapılıyor, yapılmaya da devam edecek hatta direk seni beni bizi hedef alıyor.

0|0
    0|0
  • mümkündür bence... dünya tersine bile döner yani öyle bişe olmasın... :)

0|0
    0|0
  • korktum şimdi :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bu işin mimarı sovyetler birliği
    1955-1980 arası sovyetler birliğinin bu uğraşlarını anlayan abd çalışmalara başladı
    fakat asla sovyetler birliği kadar ileride olamadılar..

ömer özkayanın zihin kontrol kitabını tavsiye ederim daha neler var neler.

0|0
    0|0
  • ınanmıyorum

0|0
    0|0
  • İstihbarat birimlerinde istihbarat için cinler bile kullanılıyorsa bu hayli hayli olur

0|0
    0|0
  • zihnimizi kontrol ettikleri için burdayız. oluşturmak istedikleri toplumu yavaş yavaş başarıyolar işte. bakın burdayız boş boş takılıyoz. bu kanıt size yeterli gelmedimi

0|0
    0|0
    • Bu ama farklı sizin dediginize kaba tabirle taktik diyebiliriz birde insanları zombi gibi bir anda öfklendirmesi mutlu etmesi ve hatta kendini öldürmesi gibi durumlar farklılıklar teşkil ediyor.

• farkı diil aslında, onun bir kolu diyelim. konuyu uzatmak istiyorum zaten merağı olanlar bunları detaylı okuyo, öğreniyo, illuminati hesabı

• Tayyip'ten mi görmüşler?

1|0
    0|0
    • Olur mu olur Tayyip'ten herşey beklenir ama çok eskilere dayalı bir konu :)

Yükleniyor...