Kore dizisi izler misiniz? Bu ara benim favorim?

Kore dizileri bana çok sempatik geliyor. Ve başladığım bir diziyi bitirene kadar başından kalkmak istemiyorum. Dizilerde uygunsuz hareketler yok. Türk dizilerinin aksine öpüşme sahneleri yok denecek kadar az. Ve hal böyle olunca insanın izleyesi geliyor. Sizde Kore dizisi izliyor musunuz? Kore dizileri hakkında fikirleriniz neler?

0|1
8|8

En İyi Kız Görüşü

• Bayılıyorum ya 4 seneden beri yaz tatillerinde her daim :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Çok güzel oluyor kore dizilerini seviyorum

1|0
    0|0
    • Erkeklerinde Kore dizisi izliyor olması bana garip geliyor. abim sürekli dalga geçiyor Kore dizisi izliyorum diye:) önerebileceğiniz diziler var mı? Çok sevdiğiniz?

• Önerebleceğim bir dizi yok ama abinizin durumu zor :)

• aniya sayoooooooooooooo

0|0
    0|0
  • i * sorry i love u dizisini izlemiştim çok pis dağıtmıştı beni o gün bugün tövbeliyim :)

0|0
    0|0
    • İzlemedim ama merak ettim. Konusu ne ki?

• konusunu söylerken spoiler vermek istemiyorum o yüzden söylemeyeyim ama aşk üçgeni diyeyim kısaca ama bence çok başarılı

kore filmlerine aşinaysan tanırsın büyük ihitmal so ji sub oynuyor

• izlemeden önce gereksiz bulurdum şimdi fanı oldum :D izlemeyenler için City Hunter ve Boys Over Flowers ı öneririm

0|0
    0|0
  • Eski kız arkadaşımla birlikte kaldığımızda gece boyunca kore dizileri izlemişti.. Bir ara kendimi camdan atıp intihar etmeyi düşündüm.. Akıllara zarar...

0|0
    0|0
  • izlemeyiz..

0|0
    0|0
  • cangema =D

0|0
    0|0
  • brezilya dizileri favorim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Evet izliyorum secret garden en çok sevdiğim love rainde

0|0
    0|0
  • bende kore dizilerini filmlerini seviyorum türk fimleri dizileriden daha etkileyici kore dizilerinde dış görünüşe değil iç görünüşün ön planda oldugunu anlatıyor saf aşklar var. ben playfull kiss ' i 5 kere falan tekrar tekrar izledim yaz tatili süper bir fırsat bencede istedin dizileri izliyorsun. ve kre dizieri hayallerinizin peşinden gitmeniz gerektiğini anlatıyor. bu yüzden kroeyi seviyorum. :))

0|0
    0|0
  • Fated to love you dizisini izliyorum 8 bolume gecicem harika bir dizi kalp atislarimi bile değiştiriyor hayranlarim korelilere 💓💓

0|0
    0|0
  • Ben cok seviyorum yaa :))

0|0
    0|0
  • My girlfriend is a gumiho çok eğlenceli bir dizi. Man from the stars çok güzel. The heirs, my girl, playful kiss, ağlamak için 49 gün birebir :))

0|0
    0|0
  • Evet müptelasıyım playful kiss ve secret gardendi sanırım adı en çok onları beğendim :)

0|0
    0|0
  • ÇOK TATLI OLUYORLAR :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...