Elif Şafak sever misiniz?

Elif Şafak ın iskender kitabını okudum ve beğendim. Siz okudunuz mu ? Elif Şafak hakkında ne düşünüyorsunuz ve hangi kitaplarını okudunuz ?

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• evet İskender i okudum ve ben de beğendim. onun dışında baba ve piç araf ve aşk ı okudum. kitapları gayet güzel. ermeni olduğunu söyleyenler var. bu da baba ve piç de ermeni soykırımını kabul ediyor bundan ileri geliyor. elif şafak da bununla ilgili bir açıklama yapmış ermeni soykırımı nı ben kabul etmedim romanın akışına göre romandaki karakter kabul etti demiş. kendisini bilemem ama kitaplarını seviyorum.

1|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 6

• iyi bir yazar ''AŞK'' isimli kitabını okumustum cok beğendim... İskender'i de yarısında bıraktım onumuzdeki günlerde devam etmeyi düşünüyorum.. Firarperest'i pek beğenmedim köşe yazılarının toplanmış haliydi sanırım o kitapta ne dediğini hiç hatırlayamıyorum

1|0
    1|0
    • ben de firarpereste başlayıp bırakmıştım. ama onun dışında romanları güzel. değişik kurguları oluyor.

• Erik severim.

0|0
    3|0
  • hayır ılgılenmıyorum cnku ;)

1|0
    1|0
  • Aşk kitabının çok abartıldıgını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • ...

Okumadım / Okumamda

0|0
    0|0
  • hayır hiç hazzetmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• AŞK 'ı okudum sadece güzeldi

1|0
    1|0
  • Elif şafak kötü bir izlenim bıraktı bende. Siyah Süt kitabını okumaya kalktım okumasaydım keşke bıraktım daha ilk sayfalardan. İç seslerini konuşturuyor gayet sıkıcı ve saçma geldi bana bu yüzden diğer kitaplarına bakmadım bile :)

1|0
    1|0
  • siyah süt

aşk

bunları okudum sevmedim.zaten de önyargılıydım.olmasam bile hep kendini tekrar eden üslup oyunları falan.umberto eco ya zaten her türk romancısı biraz.beni deli etti.iskenderin kapağı da frida kahlo dan geberticem yemin ediyorum.

0|0
    2|0
  • ilgilenmiyorum onunla :(

1|0
    1|0
  • aşk baba ve pic birde pinhan kitablarını okudum güzeldi

0|0
    0|0
    • evet baba ve piç le aşkı ben de okudum pinhan ı okumadım ama okumak isterim.

• Kitaplarının konuları hiç ilgimi çekmedi , hiçbir kitabını okumadım..tarzım değil.

0|0
    1|0
  • çok twit atıyo çok geveze bıktım

0|0
    0|0
  • çok derin yarama dokunur...

zannımca benim onu sevdiğim kadar o beni sevmez...

0|0
    0|0
Yükleniyor...