Elidor şampuanlarıyla ilgili?

Arkadaşlar elidor kullanan var mı varsa hangisini kullanıyorsunuz artı ve eksi yönleri nelerdir ve saçlarınızı kabartıyor mu yardımcı ouülursanız cok sevınırım

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kepek yapıyo
    Kabartyo
    elektriklenme oluyo
    saçını ellerken kaymyo elin
    ...
    ben bütün şampuanları denedim bana iyi gelen şampuan haci Şakir. Saçım çok yumuşak kepeksiz falan.. ama bu kişidn kişiye değişir. Fiyat önemli değil

0|0
    0|0
    • Hacı Şakir kullanamam ben saclarım zaten cok kabarık

• Dedim ya kişiden kişiye deisir en pahalisi bile kabartyo benim Saçım ı sadece o iyi geldi.

Erkekler Ne Diyor 7

• Gliss in siyahini tavsiye ederim tatlım. Benim de cok kabarirdi devayi onda buldum hicten baş edemezsen pantene in altın sarısı renginde bir köpüğü var Harika birsey tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Saça yeşil vücuda beyaz sabun..:)

0|0
    0|0
  • saca hacım verıyor tepeden uca harıka bı etkısı var parlıo falan off elıdor kullanan kızlara bayılıorm öyle böle dııll elıdor yaa

0|0
    0|0
  • Heuld seuldrs en iyisi

0|0
    0|0
  • Güzel şampuandır, kabarma varsa krensiz kullan.

0|0
    0|0
  • Ben de çok şampuan denedim. Elidor kepek yapıyor. Kullanmayın

0|0
    0|0
  • Hedansoldiris kullan :)

0|0
    0|0
    • Yok o asırı kabartıyor saçlarımı mentollu ikisi bir arada kullandım bir ara

• Saçlarını yesinler :) bence ipek al 4 kiloluk o kabartmaz :)

Kızlar Ne Diyor 7

• m.elidor.com.tr/.../-ampuan-renk-koruyucu bunu kullanıyorum gayet memnunum

0|0
    0|0
  • Elidor bir tanedir cok memnunum surekli kullaniyodum :) taki israil filistin olayina kadar , elidor israil mali oldugu icin artik almiyorum :(

0|0
    0|0
    • Hangisini kullanıyordum saclarım asırı kabarık mükemmel düzü kullansam işe yarar mı

• Peki tarak plastik mi

• Kare bir tarak avuc icimden buyuk kuafor taraklari gibi. Ortasindaki cubuklar tel metal yani taragin arkasi plastik

• Berbat

0|0
    0|0
    • Nicin sen hangi Sampuan kullanıyorsun

• Düz saçlar için olanını kullandım saçlarım hiç kabarmadı iyidi beğendim

0|0
    0|0
    • Normalde sacın kabarır mıydı

• Canım cok koyuyum sence almalı mıyım elidor pantene çok iyi diyenler de var alırsam düzleştirici seriden alacagım

• Denemekte fayda var sen bilirsin

• bir ara kullandım da bende kepek yapıyodu, head & shoulders kullanıyorum çok memnunum

0|0
    0|0
    • Ben kabarmasını önlesin istiyorum da çok kabarıyor

• Blendax favorim

0|0
    0|0
    • Offf ya be ne alıcam ne yapıcam çok Sampuan değiştiriyorum saçn çok barwyırmbir şeye alışmam gerek ama alışamıyorum

• elidor benim saçımı kabartıyo ve kepek yapıyo

0|0
    0|0
    • Benim su an kullandıklarım da kabartıyor elidorun mükemmel düşünü çok övdüler

• Anladım tesekurler

• rica ederim

Yükleniyor...