Duyup da unutamadğıınız söz var mı?

bugün bir tarihçinin programını izlerken ''ölüm akıbet için bir ibrettir'' sözünü duydum ve çok hoşuma gitti.. sizin de böyle unutamadığınız bir söz var mı?

0|0
10|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ya islamla yükselir ya da inkarla çürürsün , bu iş kabirde bitmiyor. Gidince görürsün. Necip Fazıl Kısakürek

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• bir filmde duydum geçenler de dünya da sadece iki çeşit insan vardır iyi ve kötü diyordu bu beni çok etkiledi çünkü o an insanları ne çok sınıflandırdığımızı farkettim.

1|0
    0|0
  • "Önyargılısın ya, sıfatını zigeyim pij"

0|1
    0|0
  • İntikam soğuk yenen bir yemektir.. bunu hiç unutmam :) intikam alan biri degilim ama iste aklima yerlesmis

0|0
    0|0
  • karakterin;kaderindir.

0|0
    0|0
  • Ya tozu dumsna katacaksin ya da tozu dumani yutacaksin.

0|0
    0|0
  • Tam emin değilim ama şöyle bir şeydi ve beni çok etkilemişti İMKANSIZIN İÇİNDE BİLE İMKAN VARKEN BANA İMKANSIZLIKTAN BAHSETME.

0|0
    0|0
  • "Katil, uşak olabilir."
    Kalıplaşmış polisiye sözü. Kimsenin bunu unutacağını sanmıyorum. :D

0|0
    0|0
  • Çok var.

0|0
    0|0
  • Bir gece ansızın gelir krallığınızı imparatorluğuma katarım. FATİH SULTAN MEHMET

0|0
    0|0
  • Benim okuduğum bir kitapta vardı
    Zorla s. çılan b. ktan hayır gelmez diye bana çok anlamlı gelmişti :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• -Every saint has a past , every sinner has a future. (Her azizin bir geçmişi , her günahkarın bir geleceği vardır)
    -Bazen fikirlerini de değiştirmelisin, çünkü sen fikirlerinin kölesi değil sahibisin.
    -Bizde sevdik ama sizin kadar güzel anlatamadık.
    -Aslında psikopat biri değilim , ama sana benim gözümle bakan gözün retinasını s*kerim.
    -Kim demiş kadınlar susmaz diye? Sen dudaklarını dudaklarıma bir yapıştır, bak bakalım çıkıyor mu ağzımdan tek kelime..

Hoşuma gidenler ve şu an aklıma gelenler bunlar.

0|0
    0|0
  • İnsanların da yan etkileri var. Bazıları başını döndürürken, bazıları mideni bulandırabiliyor...

0|0
    0|0
  • bizim gtmüze yılan kaçmış sen hala aforizma peşindesin Özgür kardeş..

0|1
    0|0
  • Allah nasip ettirmeyeceği bir şeyi hayal ettirmez :) bu var

0|0
    0|0
  • yiliği gizlemek, kötülüğü gizlemekten daha üstündür.

0|0
    0|0
  • ''bana türklerden kurulu bir ordu verin sizi dünyayı rehin alayım'' sözünü hiç unutmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...