Kapat

Duyup da unutamadğıınız söz var mı?

bugün bir tarihçinin programını izlerken ''ölüm akıbet için bir ibrettir'' sözünü duydum ve çok hoşuma gitti.. sizin de böyle unutamadığınız bir söz var mı?

0|0
10|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ya islamla yükselir ya da inkarla çürürsün , bu iş kabirde bitmiyor. Gidince görürsün. Necip Fazıl Kısakürek

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 10

• bir filmde duydum geçenler de dünya da sadece iki çeşit insan vardır iyi ve kötü diyordu bu beni çok etkiledi çünkü o an insanları ne çok sınıflandırdığımızı farkettim.

1|0
    0|0
  • "Önyargılısın ya, sıfatını zigeyim pij"

0|1
    0|0
  • İntikam soğuk yenen bir yemektir.. bunu hiç unutmam :) intikam alan biri degilim ama iste aklima yerlesmis

0|0
    0|0
  • karakterin;kaderindir.

0|0
    0|0
  • Ya tozu dumsna katacaksin ya da tozu dumani yutacaksin.

0|0
    0|0
  • Tam emin değilim ama şöyle bir şeydi ve beni çok etkilemişti İMKANSIZIN İÇİNDE BİLE İMKAN VARKEN BANA İMKANSIZLIKTAN BAHSETME.

0|0
    0|0
  • "Katil, uşak olabilir."
    Kalıplaşmış polisiye sözü. Kimsenin bunu unutacağını sanmıyorum. :D

0|0
    0|0
  • Çok var.

0|0
    0|0
  • Bir gece ansızın gelir krallığınızı imparatorluğuma katarım. FATİH SULTAN MEHMET

0|0
    0|0
  • Benim okuduğum bir kitapta vardı
    Zorla s. çılan b. ktan hayır gelmez diye bana çok anlamlı gelmişti :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• -Every saint has a past , every sinner has a future. (Her azizin bir geçmişi , her günahkarın bir geleceği vardır)
    -Bazen fikirlerini de değiştirmelisin, çünkü sen fikirlerinin kölesi değil sahibisin.
    -Bizde sevdik ama sizin kadar güzel anlatamadık.
    -Aslında psikopat biri değilim , ama sana benim gözümle bakan gözün retinasını s*kerim.
    -Kim demiş kadınlar susmaz diye? Sen dudaklarını dudaklarıma bir yapıştır, bak bakalım çıkıyor mu ağzımdan tek kelime..

Hoşuma gidenler ve şu an aklıma gelenler bunlar.

0|0
    0|0
  • İnsanların da yan etkileri var. Bazıları başını döndürürken, bazıları mideni bulandırabiliyor...

0|0
    0|0
  • bizim gtmüze yılan kaçmış sen hala aforizma peşindesin Özgür kardeş..

0|1
    0|0
  • Allah nasip ettirmeyeceği bir şeyi hayal ettirmez :) bu var

0|0
    0|0
  • yiliği gizlemek, kötülüğü gizlemekten daha üstündür.

0|0
    0|0
  • ''bana türklerden kurulu bir ordu verin sizi dünyayı rehin alayım'' sözünü hiç unutmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...