Kapat

Kitap önerisi :):):):)?

Okuyup cok etkilendiginiz bir kitap varsa önerir misiniz? Polisiye olur romantik olabilir. Ama daha cok 'olasılıksız' gibi bir kitap olursa sevinirim :)

0|0
10|20

En İyi Erkek Görüşü

• Sen şimdi hepsi ama hepsini bırak. Tüm söylenenleri. Git ve 'SİYAH KAN' adlı gerilim romanını al. En son 30 lira civarındaydı. Bende vardı verirdim ama birisi aldı vermedi. Hala özlüyorum kitabımı. İçindeki o manyak adamı. O polisi. O kızı... Git bu kitabı al. Ve sonra gel bana teşekkür et. (Jean-Christophe Grangé kitabıdır)

0|1
    0|0
    • Okudum :D

• Şakaydı umrumda değil o şey. ÖLÜMDEN DAHA DERİN, PSİKOPAT VE GÜNAHKAR isimli kitaplara bak lütfen. Kurtlar imparatorluğunuda bulbilirsen ikici el olsa bile alıp oku o da grangenin.

• Peki tesekkur ederim :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 19

• Aşk, tam teslimiyet ister, Kendini aşkın kollarına ya bırakırsın ya da bırakmazsın.
    "Bir yanım dışarda kalsın" dediğin noktada aşkı boğarsın. Yok edersin o güzelim duyguyu. Bu yüzden hep cesurların işidir aşk. Kaşışları, yalanları, aptalca oyunları kabul etmez.

Aşk; saf, duru insanları sever. Kafasında binbir tilki dönenler aşkı yaşayamaz. Arınmalısın. En saf, en duru halinle dönmelisinki yaşaya bilesin aşkı. Kısacası sevgilim, sana göre değil bu iş.. senin yolun açık olsun, bırak aşk bana kalsın...

0|0
    0|0
  • "Aklından Bir Sayı Tut" adlı kitabımız polisiye bir kitaptır. Okuyup memnun olacağınızdan emin olabilirsiniz hanımefendi, Saygılarımla KREAWN.`

2|0
    0|0
    • Bunu daha onceden de birkac kisi onermisti bana merak ettim iyice. Tesekkur ederim :)

• Rica ederim hanımefendi ne demek.

• Melissa P :) sapıklık olarak algılama o yaştaki birinin psikoloji olarak bak olaya

0|0
    0|0
  • Ensest... İğnenin ucundaki hayatlar... ikisinide çok acaip severek okudum

0|0
    0|0
  • adam fawer olasiliksiz dicektim :)))

1|0
    0|0
  • Pretty Little Mistakes

0|0
    0|0
  • monte cristo kontu- harika bir intikam senaryosu kitap

0|0
    0|0
  • okudugum tek kitap robinson crouse harika bir kitap ama orta okul seviyesi :))

0|0
    0|0
  • Aklından bir sayı tut
    Çok güzel be kanka

1|0
    0|0
  • Kürk Mantolu Madonna / Sabahattin Ali

0|0
    0|0
  • pamuk prenses ve yedi cüceler
    beni çok derinden etkiledi hala içimde bir burukluk var

0|0
    0|0
  • Taaşukku Tal'at ve Fit'nat
    Romantik dram

0|0
    0|0
  • Eroin

0|0
    0|0
  • Aynı Yıldızın Altında (John Green) ya da İlk Aşk (John Green)

0|0
    0|0
  • kibritçi kız (:

0|0
    0|0
  • Kusursuz Cinayetler

0|0
    0|0
  • 1 - Soğukkanlılıkla - Trouman CAPOTE
    2- Köşkteki CİNAYET - Agatha CHRISTIE
    önerilerim.

0|0
    0|0
  • Zar adam iyidir

0|0
    0|0
  • robinson crouse

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 10

• aklından bir sayı tut. gözlerini sımsıkı kapat. şeytanı uyandırma. oyunbaz. siyah kan. sessiz çıglık. Tess Gerritsen'in bütün kitapları. süper bir yazar polisiye gerilim mükemmel

2|0
    0|0
  • Karıncalar serisi Bernard Weber

1|0
    0|0
  • sen benim diğer yarımsın kitabını kesinlikle okumalısın bence sonu kötü biten nadir kitaplardan ve hikaye çok iyi ayrıca yeni çıkanlardan sakın yapma adlı kitapda okumaya değer kafa karıştırıcı bir kitap :)

2|0
    0|0
  • ejderha dövmeli kız + ateşle oynayan kız + arı kovanına çomak sokan kız üçlüsünü kesinlikle tavsiye ediyorum sabahlamaya değer sürükleyici müthiş kitaplar sayfaları fazla ama sorun olmaz sanırım

daha az sayfalı istersen de

aynı yıldızın altında (kesinlikle okumalısın hayata bakışını değiştirecek)
    küçük mucizeler dükkanı gibi kitaplar olabilirr

0|0
    0|0
  • Ya sherlock holmes serisini oku 10 numaraa :))

0|0
    0|0
  • Monte kristo :)) çok harika

0|0
    0|0
  • Suç ve Ceza

0|0
    0|0
  • Eger akici bir roman istiyorsan ve daglar yankilandi cok guzeldir. Tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
    • Yazari kim acaba

• Khaled hosseni afgan kokenli amerikan yazar.3 tane kitabi var ucunude okudum ve hayatinda iz birakabilecegine emin olabilirsin

• Tesekkur ederim :)

• Romantik olarak Jojo MOYES in romanlarına bakabilirsin canım.:)

1|0
    0|0
  • cin ali

0|0
    0|0
    • Demek seni en cok cin ali etkiledi :) 0-12 yas grubu bir arkadas var burada

• :DD

Yükleniyor...