Müzikle aranız nasıl?

Ne tür müzikler dinlersiniz? Aranızda şarkı söyleyen, enstrüman çalan var mı? :)

(dileyen linkle paylaşabilir)

0|1
19

En İyi Erkek Görüşü

• Kulağa hoş gelen her tür müziği dinliyorum. Piyano çalıyorum. Şarkı söylemem... :))

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Her türlü ses ve tarza ilgim olup kulağım açıktır. Hiç ayrım yapmam. Yeri gelir Sagopa Kajmer dinlerim , yeri gelir Neşat Ertaş dinlerim, yeri gelir Ayşe Hatun Önal dinlerim, yeri gelir Fahir Atakoğlu dinlerim, yeri gelir Müslüm Gürses dinlerim, yeri gelir Teoman dinlerim, yeri gelir Coldplay dinlerim, yeri gelir Carlos Santana dinlerim, yeri gelir Adale dinlerim. Dediğim gibi aklına gelebileck her türlü müziği dinliyorum ve dinlerim. Yalnız şu atsız bela gibilerini asla dinlemem :)

0|0
    0|0
  • rock muzik dinliyorum. diger tarzlarda sevdigim sarkilarda var tabi.. ayni zamanda amator olarak beste yapiyorum cok guzel sarkilarimda var :))

0|0
    0|0
  • Klasik müzik ve folk müzik ilgimi çeker. Özellikle de içerisinde keman sesi olan müzikleri çok seviyorum.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • kesin bir müzik tarzım yok ama genel olarak yabancı hareketli dinliyorum müzik ruhun gıdasıdır derler ama hiç doymuyorum illa yemek yemem gerekiyor doymak için sorun nerde acaba

0|0
    0|0
  • Takarım kulaklığımı Sallarım kafamı :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben varım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...