İzmir nasıl bir şehirdir?

Güzelmidir, Kötümüdür İzmir nasıl ir şehirdir?

0|0
16|4

En İyi Kız Görüşü

• Özellikle Ege üniversitesinde okuyacaksan çok rahatsın.. Pek çok yere yakındır. İnsanlar sıcakkanlı olduğu için çabucak uyum sağlarsın. Tabi ki istisnalar olabilir.. Çok gezen birisiysen o konuda biraz para harcayabilirsin. Çünkü İzmir de daha da geziliyor.. Sorun varsa cevaplarım. İzmir de yaşıyorum.. Başka soru? :)

1|1
    0|0
    • Teşekkürler aklıma takılan birşeyler yok sağdece insanları orada doğup büyümüş insanalrı tanımak güzel olucak yazdıklarına göre

• Oh rahatsın.. :)

Kızlar Ne Diyor 15

• Kimse kimsenin işine karışmaz ucuzdur insanları iyidir ama tabi senin bir şehirden ne beklediğinlede ilgili bu sorunun cevabı

0|1
    0|0
    • Cevabını verdiniz soruyuda sordunuz

Üniversite okumaya gidiyorum anlatabildimmi merakım onun için

• Üniversite okumak için idealdir diğer büyük şehirlere kıyasla daha rahat edersin başarılar :)

• gençlerin yaşaması için güzel bir şehir kordonu alsancağı saat kulesi boyozu insanların samimiyeti eğlencesi vs vs yani kısacası İzmir de hayat var :))

1|1
    0|0
  • İzmir gibisi var mi lann

1|1
    0|0
    • var DERSİM <3

• Onu hükümet çözemesse dersimliler gibi yıkıcaklar oraları ozmn bak bidaha açabilirlermi korkarlar

dersimliysen bilirsin pavyonun dersimde açtılar o gün yıktı halk

• Aynen ama o devletin tarafından yapilan birseydi. Kaldiki bazi siyasilerin de kiskirtmasi vardi nese ama özgür şehir İzmir şahsen chpnin içindeki solcu denilcek ufak kesimdeyim. Sever ordakiker beni :) yani rahat karisan eden yok. Ama küçük park felan egeye gidiorsan güzel yer burrdaki kadim bedeninden para elde etme yeri değil sadece içme. Kizlar derken acil giyimlerden bahsediorum beni ilgilendirmez ama bazi apaciler kizlara. çok pis laf eder. Yani ruhen o* :( ama memnun kalirsin

• Bi' İstanbul değil.

0|1
    1|0
  • Seferihisar'a yerleşmeyi diliyorum şu aralar :)

0|0
    0|0
  • Erkek ve kızlarının abartıldığı o şehir.

0|0
    0|0
  • 1 kere gittim güzel ama İstanbul gibisi yok

0|0
    0|0
  • Gündüzleri yaşlanılacak akşamları yaşanacak şehirdir :)

0|0
    0|0
  • İzmir Candır.

1|0
    0|0
  • bazen cennet bazen cehennem yaşamasını bilene :D

0|0
    0|0
  • Izmirliyim ve izmirden başka bir yerde yaşayamam

0|0
    0|0
  • İzmir guzel sehir orada yasiyorum

1|0
    0|0
  • İzmiri anlatırsak anlamazsın. Gelip görmen ve yaşaman lazım.

0|0
    0|0
  • mukemmel

0|0
    0|0
  • Super otesi bir sehirdir candir resmen :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• şahsen bir izmirli olarak beğeniyorum <3 zaten beğenmemek mümkün değil :D sıkıntısı fazla yoktur kötü bir yerde değildir. istanbula kıyaslarsak odan daha masum ^^

2|0
    0|0
  • yes güzeldir ama İzmir güzelse sebebi karşıyakadır

1|0
    0|0
  • niye?

0|0
    0|0
  • Güzeldir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...