Türkiye'de müzik günden güne kötüleşiyor mu ya da ben mi öyle düşünüyorum?

Soner Sarıkabadayı Sinan Akcık falan filan evet ne düşünüyorsunuz?

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

• Türkiye ve müzik kelimesi bile yanyana gelemiyor bence. Sınan akçıl hande yener demet Akalın serdar ortaç ve daha bir çok"şarkıcı" sanat yaptığını sanıyor maalesef 3 tuş ile aynı besteyi tekrarlayan insanlarla dolu piyasa. Ben bizzat müzisyenim ve bu işin içindeyim bazen pişmanlık duyuyorum bu kadar kalitesiz müzikçilerin içinde yer almaya aynı mesleği paylaştığım için. Halkımız maalesef bu tür insanlara değer verip konser alanlarını doldurdukları için bizim sanat ortamımızda git gide berbatlaşıyor. Fazıl say , ortaçlıgil , idil birer, adrian, gibi sanatsal kişilerin yerine böyle bir müziğin yerine öyle bir müzik dinledikleri... miz için sonuç ; 0

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Igrenc artik. eski sarkilar guzel. pop ztn bizde hic iyi olmamisti. ayrica turklerin bir rock bir slov birde turk sanat muzigi dinlenir. popu bsveriin :)

0|0
    0|0
  • Soner sarıkabadayı adamın sesi var. Besteleride gayet güzel ama sinan akçıl sadece şarkı yazsın söylemesin

0|0
    0|0
  • Acı gerçek şu ki artık çoğu sanatçı alaylı yani eğitim almıyorlar ve şarkı yazma teknikleri çok ilkel mesela bir şiir yazıyorlar sonra onu ses kaydı haline getirip müzik eğitimi alan kişilere götürüyor ve enstrümanların partisyonlarını ayarlamalarını istiyorlar müziğin insana huzur vermesi ya da kulağa hoş gelmesi için minor major kurallarına uygun olması gerekir ama artık buna dikkat eden yok

0|0
    0|0
  • Ülkemizde çok kaliteli işler yapan insanlarda var ama evet haklısın piyasa da kendini nimetten sayan çok insan türedi.

0|0
    0|0
  • Nerdesin aşkım burdayım aşkım gibi bir şarkı var mesela :( Ama genelleme yapmak doğru olmaz, kaliteli işler yapan sanatçılarımız da var.

0|0
    0|0
  • popcularda iş yok ben bunu bilir bunu söylerim
    hande yener ya ya ya bilmem ne abuk subuk sözleri dahi olmayan mal mal şarkılar, asla pop şarkı dinlemem.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ve ne yazık ki talep buluyor.

0|0
    0|0
  • Müzik tarzı bence git gide değişiyor.

0|0
    0|0
  • 60lar ve 90lar arası müzikleri dinliyorum ve bunların çoğu yabancı. Yani türk müzikleri o kadar da iç açıcı değil.

0|0
    0|0
  • Iyi şarkıcilar bile artik kötü müzik yapiyorlar.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle berbat en güzeli eskiler

0|0
    0|0
  • rap a yönelin yoksa o piyasayla ruhu beslemek çok zorr

0|0
    0|0
  • Eski şarkılar en güzeli.

0|0
    0|0
  • evet, ebru yasar haric :P <3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Teomandan baskasi hikaye artk

0|1
    0|0
  • Bence gayet iyi gidiyo hit müzikler falan artıyo kaliteli müzikler çıkıyo artık doğru yolda olduklarını düşünüyorum.
    (Sinan Akçıl istisna.)

0|0
    0|0
  • Muzikten cok kadınlar oranlarını buralarini acmaya başladı

0|0
    0|0
  • kötü ne kelime berbatlaşıyor pop şarkılarını zaten pek sevmem ama son yıllarda çıkanlar tamamen sallama ve yapmacık

0|0
    0|0
  • sınan akcılın sesı kotude soner sarıkabadayının sesı ıyı muzıklerıde hosuma gıdıyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...