Samsun'da yaşayanlar Samsun'lular bir bakıverin :D?

Samsun'a taşınma ihtimalimiz var arkadaşlar Samsun nasıl bir yer, neler var özellikle Atakum orada oturacağız büyük ihtimalle liseleri nasıl biraz tanıtırsanız internetten bakıyorum fotoğraflara tamam ama orada yaşayan ya da oralı birisinin ağzından duymak isterim :)

Güncellemeler:
Bir de şunu ekleyeyim Edirne'de oturuyorum şu an çok küçük bir yer hiçbir şey yok... Samsun hani ona göre güzel bir yerdir büyük ihtimalle

1|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye de İstanbul neyse Karadeniz'de de Samsun odur. Ben samsunluyum, Samsun çok güzel ve gelişmiş bir ildir. Özellikle çiftlik semti çok meşhurdur. Büyük bir şehirdir. Atakum dediğiniz yer sonradan yerleşim yeri olarak inşa edilmiştir. Yani İstanbul da Beylikdüzü gibi. Ayrıca orada oturmanız şehir da iyi bir tercih.

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bir samsunlu olarak özellikle tavsiye ederim. doğa hastası isen canik ilçesi, modern şehirlenme istiyorsan atakum, bol insan istiyorsan ilkadım, en samimi cana yakın anadolu insanları istiyorsan Çarşamba, bu ilçelerden istediğinde takıl. Karadenizin en büyük ve en modern şehridir. Özellikle Eğitim ve Spor şehridir. Liseler konusunda diğer şehirlerden çok farklı olduğu söylenemez.

1|0
    0|0
  • insanlari 2 yuzlu... atakum samsunun en elit yeri. sahili guney sahillerine tas cikarir. ev fiyatlari ideal. giderek gelismekte. heryerde sporla ilgili bir bina bulabilirsin. genc nufus fazla. :)

1|0
    0|1
  • Atakum. tarafiyla halki epeyi genisdir

1|0
    0|0
  • Ben samsunda yaşıyorum

0|0
    0|0
  • atakumda yaşıyorum oldukça güzel bir yer. sahile çok yakın hoş şık bir ilçeyiz biz komple :D

0|0
    0|0
  • Samsun çok güzel. Atakum da Samsun'un en güzel yeri :)

0|0
    0|0
  • güzel

0|0
    0|0
  • bir nevi paris buyrun gelin

0|0
    0|0
  • Samsun super yer gelirsen yardımcı olurum sana gezmene

0|0
    0|0
  • Güzel şehir bizim liseye beklerim :)

0|0
    0|0
  • harila gel cok guzel

0|0
    0|0
  • Samsun anlatilmz yasanir

0|0
    0|0
  • Bizimsemt biraz serseridir vardır herşey gençlerde bonzai vs vs SAMSUN B. EVLERİ VAZGEÇİLMEZ SEVDA

0|0
    0|0
  • kaşarı meşur:D

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Samsunluyum canım. Ben merkezde oturuyorum /İlkadimda.. Atakum off tam denizle bitişik çok yakın evler denize.

2|2
    0|0
  • Benim arkadaşım samsundan taşındı sürekli şikayet ediyor üstelik kendi memleketi samsunda olsaydım bu kıyafetle beni öldürürlerdi tarzı çok cümle duydum ağzından üstelik giyimi toplumda normal olarak kabul edilen bir tarz rahat bir şehirden taşınacaksan pek rahat edeceğini sanmam yine de gitmediğim için bilemeyeceğim

1|0
    0|1
    • O zaman bayağı rahat bir yerden gidiyorum :D ama bende şey giyinen birisi değilimdir normal basit bir pantolon bir tişört

• atakum bende tanıslaımmı

• saçmalamıssınnnn

Yükleniyor...