Muğla Datça Ve Karaincir Hakkında Bilgi Verebilirmisiniz?

Muğla Datça Ve Karaincir Hakkında Bilgi Verebilirmisiniz?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben datça dayım şu an ailemle geldim. Çok güzel ama aile ve emekli yeri sakin biraz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• datça hakkında ne bilmek istiyorsun 2 gün önce oralardaydım :) palamutbüküne gittim datça merkeze birçok defa gittim ne bilmek istiyorsun?

0|0
    0|0
    • Ben 1 hafta orada bir yazlıkta tatil yapacağım karaincirde denizinden tut gezilcek yerlerine tarihi eserlerine sanatsal alanlarına havasından yemeğine kadar herşeyi anlatırsan sevinirim :)

• datçanın havası çokk özeldir arkadaşım tarihi açıdan büyük bir öneme sahip eskiden yunanlılar hastalarını atmışlar ölsünler diye eski datcaya (Knidos) adamlar düzelmişler bildiğim bu denizi yüzmeyi gerçekden biliyorsan çokk güzel mutlaka tekne turlarına falan katılmalısın merkezde eğlence mekanları var yeterli olur şahsi olarak akyakayı tavsiye ederim oranın denizide güzel tekne turlarına mutlaka katıl sedir adası olsun denizaltı mağaraları olsun görülmeye değer güzellikler dalyanda çamur banyosunu yapmalısın datça muğlaya 2 saat marmarise 1 saat uzaklıkta akyakada 1bucuk saat aslaa üzülmezsin maddi imkanlarında varsa çok güzel 1 hafta geçireceksin hatta dönüşte denizliye uğra Pamukkale keloğlan mağaraları ve şelalerini görmenide tavsşye ederim...

• Denizi sığ diyorlar doğrumu birde çok temizmiş sanırım

Yükleniyor...