Filmkolik misinizdir?

Arkadaşlar aranızda filmkolik olan var mı şahsen ben acayip filmkoliğim :) nerdeyse izleyecek film bulamıyorum:( önereceğiniz filmler olursa seviniriim

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Önce ne tür filmlerden hoşlandiğini söylemen lazım ve biliyorumki nerde dandik film var :d hepsini izledin. Tam damarıma bastın film konusu açıp.

0|0
    0|0
    • Her türün kendine göre güzel filmleri vardır öncelikle tür ayırt etmeyi sevmiyorum her filmin öğreteceği birşeyde vardır.Dandik demende hoş olmaz emek veriliyor sonuçta , üstelik bir filmi izlemeden kötü olup olmadığını anlayamazsın:)

• tesekkür ederimmm

• :) Rica ederim sen film izte bizde filmden bol birşey yok :)))

Erkekler Ne Diyor 8

• askiyon filmi izlemek istersen, JASON STATHAM film serilerini izleyebilirsin.. gerekirse şiddetle tavsiye ederim :)) (şaka)

0|0
    0|0
  • asla yabancılarla oynama-misery(sadist)-tristan&isolde-kara şahin düştü-son gece-kill bill-vavien-8mm 2-paramparça aşklar ve köpekler-cennetin krallığı

0|0
    0|0
  • Hachiko...Gerçek bi hikayeden alıntı..mutlaka izle

My Sassy girl-Kore versiyonu..amerikan versiyonu berbat ama kore versiyonunda ağlama garantili

0|0
    0|0
  • Fight Clup .)

0|0
    0|0
  • Arada sırada

0|0
    0|0
  • çok beğenilen filmleri izliyorum piyasa dandik film dolu çünkü.

0|0
    0|0
  • her gün film izleyen birisiyim. son zlediğim film patlak sokaklar-gerzomat basit ve güzel bir film.

0|0
    0|0
  • Günah keçisi :)

0|0
    0|1
    • Merak ediyordumda bir türlü izleyeemiyordum bi boş zamanımda baksam iyi olucak :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben geçen gün arşivimde olan çok eski bir filimi izledim .Filimin adı ''Analyze This'' ve Robert De Niroyla Billy Crystal oynuyor ve bu bir komedi filimidir ve iyıkı uzun zaman sonra yeniden izledim.Konusu güzel aktlörler harika .İzlmenizi tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • black' candır

0|0
    0|0
Yükleniyor...