Anime çizgi dizileri bağımlılığınız var mı?

Anime Çizgi dizileri...

Naruto,Deadman Wonderland,Avatar,Angel Beats ne biliyim ,aranızda takıntısı olan veya bir defa bile izleyeniniz var mı ?

0|0
11|16

En İyi Erkek Görüşü

• The Last Airbender, The Legend of Korra, Deathnote, Hellsing, Basilisk, Justice League, The Avengers, Gantz ve daha bir sürü film. :))

Üç tane de süper site ismi vereyim. Sorunsuz online izleyebileceğin:

www.dizimag.com

www.animeflavor.com

www.animefushigi.com

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bleach, Death Note, Full Metal Alchemist, Cowboy Bebop, Trigun, Gantz, Rurouni Kenshin, Ga Rei-Zero, Black Lagoon, Ergo Proxy, Tora Dora...

Düşündüğümde izlediklerimden 30 saniyede ilk aklıma gelenler.

3|0
    0|0
  • .One piece ve Naruto Shippuuden bu iki animeyi takip ediyorum.Birde Miyazaki'nin animelerini seviyorum.Komşum totoro ve ateş böceklerinin mezarı ve ruhların kaçışı gayet güzel animeler.

1|0
    0|0
    • Naruto'yu da çok övüyorlar.Nasıl bir şey ?

• Naruto ve Naruto Shippuuden olmak üzere iki devam serisi bulunur.Bence baştan başla.Yani Naruto'dan.Ninja dünyasında geçen bir serüven.Bütün duygular çok iyi harmanlanmış.Bir çocuğun zorluklar içerisinde ilerlemesi ve bütün dünyayı değiştirme süreci büyük bir ustalıkla işleniyor.Biraz uzun bir seri ama sonra alışkanlık yapar.:))

• heyecağanı bir dakika bile dinmeyen muhtesem bi anime dir.. ilk basta izlemek istemedim sonra 2 haftada 57. bölüme kadar geldim :D

• var ablacım yas 34 hala izlerim sıkılmadan ve sarıyor

1|0
    0|0
  • Bleach - Dragon Ball izliyorum

1|0
    0|0
  • naruto-bleach-one piece-death note hepsını bıtırdım .. fairy taıl anime izlemek takıntılık halı .. bazen sinema fılmınden alamadıgım zevkı ve heyecanı yasıyorum .. Hala bağımlıyım

1|0
    0|0
  • ONEPISU NANA CODEGEASS

1|0
    0|0
  • sacMAAAAA

0|0
    1|1
  • loney tunes tusubasa şirinler vardı izlediklerim sonra cartoon network çıktı orda oynayan çizgi dizilerin hepsini izlerim junipper lee dahil :D

0|0
    0|0
    • Ben C.N.'de tek Camp Lazlo muydu böyle bi maymun vardı.İşte onu izliyordum,kaldırdılar. :-)

• lazlo konuşmalarını seviodum onların :)) ben10 afacanlar birde ufak bebe vardı dexter mi neydi ismi çok seviodum onları tebessüm ederek izlerdim hep :)

• Afacanlar vazgeçilmez ya. (((:

• Avatar anime değil.Hobileri takıntı ile karıştırma.Takıntılar genelde insanı yıpratır.Kötü temellidir.Hobiler zevk ve kişiye göre iyi yönde bir iştir.Naruto ve Fairy Tail favorilerim.89 seri bitirdim.

0|1
    0|0
    • Otaku ? o_O

• Japonlarla ilgili müzik,tarih ve dilleri birde teknolojileri demek istedim anime ve manga dışında onlarlada ilgiliyim ama Japon gibi yaşamak falan istediğim yok.Sadece öğrenmek benimkisi.Birde toplumsal görgü kurallarına uymaları iyi bişi.Ama inanç yönünden hiçmi hiç iyi değiller.Batıl inançda yaşıyorlar.

• Az kısım bizim gibi müslüman dışında,batıl inançlara(shintoist ve budizm) inananlar var.O batılların inanc yönleri iyi değil.Animelerde daha çok tarihi animelerde bu batıl yönlerini görüyoruz.

• Naruto, Shingeki no Kyojin ve Bleach

0|0
    0|0
  • Avatar'ın bazı bölümlerini TV de izledim, Naruto'yu da internetten takip ediyorum.

0|0
    0|0
  • one piece - Rurouni Kenshin - avatar -

0|0
    0|0
  • Hiç izlemedim izliyeceğimi sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Çizgi dizi izlemiyorum vakit kaybı

0|0
    0|0
  • naruto izliyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• naruto

ergo proxy

kimi to boku

High School Of The Dead

First Squad - The Moment of Truth

Blade of The İmmortal

Sekaiichi hatsukoi

Paradise Kiss

slam dunk

bleach

darker than black

Vampire Knight

Ouran High School Host Club

Black Lagoon

Elfen Lied

Blood

Grave of the Fireflies

Kuroshitsuji

Ao no Exorcist

hetalia

King of Thorn

Death Note

Togainu no Chi

Denpa Teki na Kanojo

Toradora

Claymore

zamanda sıçrayan kız izlemişliğim vardır. 1/4 ünü saydım herhal :) manga okumanı da şiddetle tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • gerçekten animeler harikadır.. genelde su tarzdan severim another biraz ürkünç ama heyecanı 1 dakika bile dinmeyen muhtesem bi gerilim onun dısında narutoya bayılıyorum..

1|0
    0|0
    • Birkaç gün içinde eminim bütün bölümleri bitirirsin.Güzel bir animedir.:)

• anime dahil asya dizi ve filmlerini izliyorum aynı zamanda anime çizimler yapıyorum kendi çağımda :)

1|0
    0|0
    • Vuuv,asya dizileri mükemmel. :-) En son Green Rose dizisini izlemiştim.

• şuan dream high izliyorum :) film olarakta gayet güzel filmleri var

• Evet evet. :))

• ben varım.

death note

itazura na kiss

toradora

lovely complex

high school of dead

honey and clover

...

1|0
    0|0