Hikaye yazmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

Gizli Üye
Merhaba arkadaşlar, Wattpad diye bir site var belki duymuşsunuzdur veya ilk defa duyuyor da olabilirsiniz, öncelikle bilmeyenler için; Wattpad bir hikaye sitesidir, milyonlarca üye ve bu üyelerin yazdığı hikayeler, siz de herhangi bir hikayeyi okuyabilir veya bir hikaye oluşturabilirsiniz. Ben de bir hikaye yazıyorum, aslında bir çok hikayem vardı, bunlardan sadece üç tanesi çok okundu. İkisini bitirdim, ve şu an yazdığım bir hikayem var, 8 milyon okuyucum var. İsmini söylemek istemiyorum çünkü buradan reklam yapmak istemiyorum. Eğer buradan okutursam size ne anlamı kalır? İnsanlar merak edip hikayelerinize tıklarlar ve okurlar. Bu yüzden reklam olmasını istemediğimden hikayenin adını söyleyemiyorum. Yeni bir hikaye daha yazmak istiyorum ve bu konuda yardımlarınıza ihtiyacım olacak, saçma yorumlar yapmazsanız sevinirim. Hikayemin ana konusu; aşk. Çoğu hikayede de olduğu gibi iki sevgili kurguluyorum. Fakat bunlar nerede veya nasıl tanışsınlar? Çocuğu karanlık biri olarak tasarlamak istiyorum. Ama bu çiftin nasıl ve nerede tanışacaklarını bir türlü tasarlayamadım. Bu konuda beni aydınlatıp yardım ederseniz çok mutlu olurum, her türlü düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Her bir düşünce kafamda yeni bir şey oluşturacak ve bu benim için çok iyi bir şey. Lütfen fikirlerinizi yazın, şimdiden çok teşekkür ediyorum.
Hikaye yazmak istiyorum yardımcı olur musunuz?
18 Cevap