Fantastik Seri halinde bir kitap arıyorum bilen var mı?

Fantastik türde bir kitap istiyorum. Harry Potter tarzında. Seri halinde. Yıldız çarpmasımı ne öyle bir şey vardı ama hatırlayamadım. Bildiğiniz güzel şeyler varsa paylaşırsanız sevinirim. Herkese iyi akşamlar :)

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Hungover Games veya Uyumsuz serisi... Uyumsuz serisinin adları birbirini tutmuyor. Kuralsız, Yandaş vs diye gidiyor. Hoş bunlar disütopya kitapları. Velhasıl bunu da düşünerek Stephan King'in Karakule serisini tavsiye ederim. E-Kitap halinde bende var haliyle Karakule...

1|0
    0|0
  • olasılıksız ardından empati pek seri halde değil anca yazarı aynı ve devamı gibi gelicek

1|0
    0|0
  • Hush Hush.
    Cenneten düşmüş meleklerin kendi aralarında mücadeleleri ve bir meleğin insana olan aşkı :)

4 seridir oldukça güzeldir

1|0
    0|0
  • Yüzüklerin efendisi:D

1|0
    0|0
  • Buz ve ateşin şarkısı serisi.

1|0
    0|0
  • Warcraft serilerine bir göz atmanı tavsiye ediyorum.

1|0
    0|0
  • sadece profi resminden dolayı geldim (:

1|0
    0|0
    • Ah canım benim :))

• tabi ya cem gönül insanı neden kabul etmesin diğer sanatçılar gibi ego yok onda

• Ya neden öyle dedim. Gittiğim konserde bitince hemen perde arkasına girdi. Kimsede gitmeyince o tarafa dedim almıyorlar herhalde. Yok bilmez miyim ben ah.

• açlık oyunları

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• tam adamına denk geldin :) fantastik kitaplar favorilerimdir. her neyse. ilk önerim Açlık Oyunları (filmi çıktı ama tam bir rezalet. izlemediysen sakın izleme kitapla uzaktan yakından alakası yok. kitap serisi süperdir) sonra Hush Hush serisi Ölümcül Oyuncaklar serisi ( bununda filmi çıktı kemikler şehri diye ilk kitabı ama seriyi okumadan izleme bence.) Cehennem Makineleri serisi (bu da ölümcül oyuncaklarla bağlantılı. ama ölümcül oyuncakların ve cehennem makinelerinin kurgusu mükemmel.) güzel fantastik seriler bunlar. birkaç kitaptan oluşuyor bu seriler. bunları oku daha birçok fantastik seri var. :)

1|0
    0|0
    • Ayy hepsini ve hepsini :D

• uyumsuz serisi percy jackson serisi vampir akademisi serisi gece evi serisi taht oyunları serisi gece avcısı serisi anita blake serisi sookie stackhouse serisi lux serisi (obsidiyen) morganville vampirleri serisi falan filan. aklıma şimdilik bunlar geliyor ve bunlar okuduklarım. bazı seriler 9-10 kitap bunların arasında. sen önce önerdiklerimi oku sonra bunlara bak beğendiğini seç

• Yazdım bir köşeye :))

• percy jackson

1|0
    0|0
  • melez sözleşmeleri 5 kitaplık çok güzel bir (bi bakıma yasak bir aşk melez ve safkanın beraber olamaması gerektiği için , hiç bıkmadan okudum) seri. korucu seriside güzel ama son kitap biraz sıkabilir. melek seriside güzel bunların hepsi dex yayınevi.
    telepatide güzel bir seri eksik parcayıda okuyabilirsin, ilk başta normal gibi ama fantastik
    tatlı şeytanada bak aşk yoğunluklu ama :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...