Defterim var ne yazabilirim?

Yazı yazmayı çok seviyorum günlük güzel sözler vs yazdığım bir defterim var şiir haricinde yeni aldığım bu deftere ne yazabilirim orjinal fikirler bekliyorum hadi bakalım

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

Kızlar Ne Diyor 7

• Bulursan bana da haber ver ya :) Sürekli ayıla bayıla defter alıyorum çok güzel diye, sonra öyle duruyor, yazmaya kıyamıyorum, ne yazsam bulamıyorum bir türlü.

0|0
    0|0
    • Şuana kadar gelen yorumlar beğendiklerim yapmak istediklerini hayallerini yaz dediler sonra o hayali gerçekleştirince nasıl hissettiğini nasıl bir duygu olduğunu yaz dediler bence bu güzel bir fikir. Diğer beğendiğim şey ise bir gün içinde geçen insanalrın senin olumsuz tavırlarını neden olduğu veya ne için olduğu nasıl çözüleceği ama bu biraz sıkıntılı olabilir 1. gerçekten güzel geldi.
      Ya aslında ben kendimde şey düşündüm fotoğraf çekilmeyi çok seviyorum bir sürü arkadaşımla fotoğrafım var o arkadaşımla fotoğrafımı yapıştırıp bir sürü şey anlatmak o arkadaşımla ilgili geçen anıları yaptıklarımızı neler yaşadıklarımızı vs ama çıkartmak falan uzun iş ama süper bir anı olarak kalır aslında

• Gördüğün rüyaları.

0|0
    0|0
  • Benim de özel bir defterim var. Her sene tatil anılarımı yazarım. Tanıştığım tiplerin karikatürünü çizerim unutmamak için

0|0
    0|0
  • Yasadıgın ilginç güzel yanlız ya da birbaskasıyla olan şeyleri fotograflayıp anlayabilirsin

0|0
    0|0
  • Dileklerini

0|0
    0|0
  • Bayram gelir ellere , :)
    Sevgi verir dillere , :)
    Ver elini öpeyim , :)
    Elin girsin g... , :)

0|0
    0|0
  • Hergününden bir film senaryosu yaz bir bakarsın belki ilerde senarist olursun

0|0
    0|0
    • Düşünmedim değil bunu ama fazla yaratıcı değilim

• Ölmeden önce yapmak istediklerini yazabilirsin ve herbirini gerçekleştirdiğinde nasıl olduğunu hayalindeki gibi mi ya da kötü bir deneyim olduğunu mu neler hissettiğini de yazabilirsin

• Çok teşekkür ederim güzel fikir

Yükleniyor...