Akrep burcunun özellikleri nelerdir?

Sevgilim sürekli burcunun hakkını veriyosun deyip duruyor. Bense burcumun özelliklerini bilmiyorum

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Iyimi sevisiyosun :D atesli olurlar diye duymusdum :))

0|1
    0|0
    • seks tanricasi evet. Cinsellige düskün.

• O zaman ondan bahsetmistir burcunun hakkini veriyorsun diye :D

• ahaha teşekkürler :D

Kızlar Ne Diyor 6

• Haha kıskanç, ateşli, doymak bilmeyen, kıskançlığı paranoyaklığa kadar götürebilen, ota boka tavır alan vs vs :D

0|1
    0|0
  • bende akrebim kiskanc tribi bol bildigini okuyan dedigim dedik bir turlu hatalarindan ders almayan vicdani sizlayan ama yinede gicikliga devam edenn boylee acayip tipleriz bende kendimi ćozemedim daha bide ya hep ya hiciz ortamiz yok ben boyleyim yanii

0|0
    0|0
  • Sayamam çok uzun...

0|1
    0|0
    • en azından temel özellikleri söylesen

• Hayalperest hatun...
      Ukala hatun...
      Kıskanç hatun...
      İnatçı hatun...
      Dik kafalı hatun...
      Egoist hatun...
      Hatun gibi hatun...

Bunlar profilimde yazıyo ve akrep kadınının özellikleri erkeği de aynı işte...

• akrep erkegı cok fena ya cok zor bır burc

0|0
    0|0
    • iyi yöndemi kötü yöndemi fenalığı

• kotu yonde bırını tanıdım akrep burcu tamam ateslı falan o ynde guzel fakat cok capkındı bıde hemen snırlenıordu agır konusuyordu anormal derece kıskanctı bıde sureklı o haklıymıs gbı.. her zaman karsısındakı suclu olurdu ve hıc anlamazdı bı turlu ınsanları. kendıne bı dunya kurmus ve kral ılan etmıstı dunyasında dıeblırm ve cevremde akreplerıde anlattıklarında buna benzer seyler cok duydm tbı sende olemısn bılemıcem ama zor bı burcc ve emınım sevglın tartıstıgınız zamanlarda demıstır bunu bıtek

• Eski sevgilimin burcu olması

0|0
    0|0
  • Cok kiskanctir , paylasmayi sevmez sahib oldugu seyi bir o ister baskasi olmassin kimse onun elinden bir sey olamaz intikami er ya da gec alir , sinirlidirler , merhametleri pek yoktur dik kafalilar , hic bir hattadan ders almsz , yaramazlar , cok haraketliler , c8k trip atarlar ve havalilar , kendilerini dunya guzeli saniyorlar varda var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Akrep burcu erkek olarak gerçekten uzun yani bende akrep erkegiyim ve tüm burçlara bedel yani.
    Kizlar burcumu duyduklari an bile hmm diyor sen düsün :)

0|1
    0|0
  • Google kadar iyi bir öğretmen ile üşengeç ve düşünmeye yorgun bir sen olunca bu sitede gülünecek çok şey çıkıyor.
    Aradaşım, araştırsana Google'dan.

0|0
    0|0
    • kardeş googledan baktım fakat burdaki kızların veya erkeklerin düşüncelerinide öğrenmek istedim

Yükleniyor...