Fringe dizisinin sonunu begendiniz mi?

Fringe dizisinin sonunu begendiniz mi? Her ne kadar Walter'in gidisine cok uzulsem de mantikli olani buydu. Walter gitmeseydi bastan beri yapilan planlar, gozculerin gordukleri falan hepsi bosa gidecekti.

0|0
6|15

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Walter gidince dedemi kaybettim sandım yahu çok harika bir diziydi finali beni tatmin etti sadece widmarkın ölümü biraz daha iyi olabilirdi. diziyi bitireli birkaç gün oldu fena boşluktayım şu an hayattan zevk almıyorum valla en son Youtube'da Anna torv'un Josua Jackson'ın Jhon Noblenin ropörtajlarını izliyorum belki boşluktan kurtulurum diye

Ha unutmadan John Noble (Walter Bishop) efsane bir oyunculuk sergiledi

0|0
    0|0
  • Diziyi bitireli cok oldu daha dogrusu birebir takip tmiştim
    sonu eksik bitti

0|0
    0|0
  • Beyin akil üstü dizileri akila uygunluğunu tartisip nasıl bitti bozdu mu diyoruz.. boyle dizilerden beklenti ne onu bilmek gerek önce. On numara diziydi ama biz diziyi illa mantigimiza sokmaya calsiiyoruz. girmez çünkü gerçek dışı olaylar uzerinden kurulu, gerçek dışı bir dizinin son da mantıklı olmaz elbet. Sirf insanalar bundan dolayı lostdan soğudu. Saçmalık bence. Ikiside dizi tarihinin en iyi dizileri

0|0
    0|0
    • Dizide olanlara sacma demedim. Hatta bence cok mantikli seyler. Benim demek istedigim Walterin gitmesi iyi oldu mu son anda gozcu gidecekti ama yine walter gitmek zorunda kaldi

• Sıktı cunku o ilk sezonlardaki heyecani bulamadim. Ozellikle gozculer devreye girince keyfi kalmadi gibi geldi bana ama mantiksiz degildi yani

• Mantıksız bulmamana sevindim. Ama genelde gozculer girdiginde mantik kactigini düşünüp sıkılırlar ;)

• Ben beğendim ama millet dfikkatli izlemediğinden millete mantıksız gelmişti.
    Peter zamanın ilk resetlenişinde ortaya çıktığından ikinci resette etkilenmemesi lazımdı senaryo doğruydu ama herkes ilk reseti unuttuğundan şumakineye girdiği zamanki reset, senaryoyu bence haksız eleştirdiler.

0|0
    0|0
  • walter' ın gitmesi zamanı sıfırladı sen neyin kafasındasın :D?

0|0
    0|0
    • Zamani sifirlamadi. Olanlari geriye aldi. Tamam kimse Walteri hatirlamadi walter da gelecekteki zamanda onlari hatirlamadi ama eger walter yerine gozcu gitseydi gelecege daha guzel olabilirdi.

• ya normal bir şekilde olivia ve peterla orda kalma süresi september ve çocuğun observerları yapan adamı bulma süresiyle aynı olacaktı çünkü observerları yapan adam hatasını hemen düzeltecekti ve zaman sıfırlanacaktı yani maksimum 1-2 gün birlikte olabileceklerdi olivia peter ve walter sonra yine parka döneceklerdi observer baskını olan ana ve baskın olmayacaktı.

• Tamam iste her turlu walterin kalmasi biraz daha iyi olacakti -bana gore-

• bitti mi o ya?

0|0
    0|0
  • O ne l*n

0|0
    0|0
  • Baslik disinda bisey okumadim :) uc sezon bitirdim. Harika bir dizi. Ajan dunham dojtor bishop :)

0|0
    0|0
  • 4. sezona dün başladım o yüzden başlık dışında bişey okumadım :D

0|0
    0|0
  • beklenilenden düşüktü (bana göre d:)

0|0
    0|0
  • sonu biraz saçma bitti...

0|0
    0|0
  • Bana dizi önerirmisiniz

0|0
    0|0
  • En son paralel evreni yok eden makina vardı. Orda kalmıştım.

0|0
    0|0
  • waltii gidince dedemi kaybettim gibi hissettim, keşke gitmeseydi

0|0
    0|0
  • Walter gitti kötü oldu harbiden ya.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Beğenmedim. Son sezonunda iyice saçmaladılar zaten sinir oldum heç ettiler güzelim diziyi.

0|0
    0|0
  • 2. sezonundayım ve açıkcası bırakmayı düşünüyorum ya fazla ütopik olaylar olmaya başladı. Diğer sezonları iyi mi acebaa?

0|0
    0|0
    • Degil hele son sezon vasat. Ilk sezonlarin degerini bil daha 3. un sonuna kadar falan izle oralar iyi

• Hadi ya başta baya ilgimi çekmişti ama bu aralar sıktı artık bırakıcam

• ben yenı basladım henuz 2. sezonun basındayım :D

0|0
    0|0
  • Spoiler vermeyin l*n

0|0
    0|0
    • Izliyor musun kacinci sezondasin :d

• Öyle bir dizi mi varmış?

0|0
    1|0
Yükleniyor...