Psikkoloji okumak için?

arkadaşlar psikkoloji okumak çok mu zor

Güncellemeler:
orta okula kadar derslerim berbattı zaten inş lise de düzeltirim

0|0
8|3

En İyi Erkek Görüşü

• Psikoloji okuyan insanın kendini sürekli geliştirmesi gerek zamanında Gerçekten Psikolojik sorunlar geçirmiş olmasi gerek bunu atlatmış olmasi gerek insanlarla davranişlarla ruh halleriyle sıkı fıkı olması gerek Çağımızın en büyük hastalığı Fiziksel olarak değil Ruhani olarak yaşanıyor Asosyallik yalnizlik ego gibi mesala gün gelicek Herkes psikologlara gidicek ben bu mesleğin önünün çok açık olduğunu düşünüyorum Ama gel görki Türkiyede psikologa gitmeyi delilik olarak algiliyorlar utanç kusur olarak görüyorlar Veyatta para vermek istemiyorlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Psikoloji dersi gören biri olarak şunları soyleyebilirim: düzenli çalışmalısın, dersi sevmelisin, insanları dinlemeyi ve dusunmeyi sevmelisin. Psikoloji okumakla insanları dinlemek arasında ne bağ var deme çünkü insanları dinledikce psikolojilerini çözersin. Psikoloji ruh bilimi demek barada.

0|0
    0|0
  • Ben okuyorum mesela. Ama herkesin yapabileceği meslek olduğunuda düsünmüyorum. Zorluğa gelirsek bana göre cok zor değil ama zor gelenlerde var

0|0
    0|0
  • zor çok zor delirmen gerek.

0|1
    0|0
  • abim okuyorr çok güzel bir bölüm :D

0|0
    0|0
  • Psikoloji tek k ile yazılıyor :/

0|0
    0|0
  • Degil ya istedikten sonra

0|0
    0|1
  • hiç ilgi alanım değil bence zor bir bölüm.

0|0
    0|0
  • Yok ya hiç değil abim bile okuyosa sen hayli hayli okursun

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• günü gününe çalışmayla olacak , arkadaşlarla gezmeye ara vereceksin. Diziler, filmler vs. bırakacaksın hatta televizyonu kaldırma şansınız varsa çok iyi olur. Facebook, twitter gibi sosyal ağlara çok az girmen gerekli vakit nakittir :) ( pdr 3. sınıf öğrenciyim )

0|0
    0|0
  • Çok zor değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...