Herkesin okuması gerek dediğiniz kitap önerileriniz neler?

Okuduğunuzdan en çok memnun olduğunuz, en etkilendiğiniz, herkesin okuması gerektiğine inandığınız 1 kitap ismi önermenizi istiyorum. Sadece 1 kitap lütfen liste yapmayın. Teşekkürler.

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• hakan günday-zargana

0|0
    0|0
    • tüm kitapları okunur ama listelemeye gerek yok dediğin gibi

• dün üye olduğum için Xper seviyesinden dolayı takipçim olmayınca mesaj atılamıyor ondan demiştim

• Anladımm

Erkekler Ne Diyor 14

• kutsal kitabımız Allahın kelamı Kuran, ı Kerim herkesin okuması gerekir bence

1|0
    0|0
    • Katılıyorum. Tesekkurler

• Cümlemize :))

• Kuran'ın türkçe meali

2|0
    0|0
  • Sinan Meydan - El Cevap

Kuran yazanlar olacak belkide şimdi onun içinde yazılanlara uymadan. Traji komedi

0|0
    0|0
  • armudun iyisini ayılar yer

0|0
    0|0
  • eşşeğin fikri ferhan şensoy

0|0
    0|0
    • Ferhan şensoy candır. Filmlerinden sonra bir de kitabını okuyalım bakalım. Tesekkurler :))

• Prof. Dr. İskender Pala'nın OD: Bizim Yunus Romanı..

0|0
    0|0
    • Ögretmen ödev olarak verdi , büyük ihtimalle ilk dönem sınav oluruz. Kesin okucam yani :))

• Hiç beğenmedim ben. Yani çok övgü almış diye okudum ama sıkıla sıkıla bitirdim.

• Herkesin zevki farklı tabi. Başka tarzlar seviyosundur, çok onerildi diye okumussundur. Ama tarzin olmadigi icin begenmemissindir

• Kurk mantolu madonna
    belki boyle erkekler oldugunu da anlarsiniz

0|0
    0|0
  • Zahir - Paul Coelho

0|0
    0|0
    • şu an da Paul Coelho'nun Simyacı kitabını okuyorum bugün biter. Araya başka bir yazarın kitabını sokar Zahir'i okurum. Pdf olarak tablette kayıtlı zaten. Tesekkurler :))

• Şeytanı Uyandırma

1|0
    0|0
    • Tesekkurler. Sevecegim bir ture benziyo.

• Biliyorum yazarı kitabın kapığını goren anlar zaten kendine ozgu bir kapak tarzi bile var. Ayirt ediliyo kolayca

• Bir gün kitabını okuyabilirsin

0|0
    0|0
    • Filmini izlemiştim. Tesekkurler aklımda :)

• Ya zaten öyle bir kitabı okumazsa bur insan hayatta çok şey kaybetmiştir

• Aynen :)

• Nutuk

0|0
    0|0
  • Gulliverin gezileri

0|0
    0|0
  • George Orwell - 1984

0|0
    0|0
    • Ütopyalara karşı bir ilgim vardır , thomas more- ütopya , platon-devlet okudum. Distopya olarak da george orwell uzun zamandir aklimda okucam en kısa zamanda tesekkurler :))

• Nutuk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...