Testere Serisini İzleyenler?

Bunu sadece kan ve vahşet filmi olarak görmeyenler var mı merak ediyorum. Verdiği ince mesajı görenler vardır elbet.

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• birinci ikinci ve üçüncü filmde çok ince mesajlar vardı. sonra ki bölümlerde sadece vahşet filmi oldu çıktı

0|0
    0|0
    • Evet ilk üç seri çok anlamlıydı. Sonradan ipuçları ve vahşete dönüştü.

Kızlar Ne Diyor 1

• ince mesaj?

0|0
    1|0
    • ince mesajın ne demek olduğunu bilmiyor musun?

• Filmin baş karakteri John Kramer. Kanser hastası. Hergün vücudu dahada kötüye gidiyo ve tedavisi yok. Ayriyetten çocuğu bir uyuşturucu bağımlısı tarafından öldürülüyo. Daha annesinin karnındayken. Oda bu meditasyon dediği işe başlıyo. İnsanları ölümle sınayarak hayatlarının değerlerini bilmesini istiyo. İnce mesaj bu.

Erkekler Ne Diyor 6

• Ne ince mesajı la, bariz ortada zaten. Öyle aman aman bir seri değil.
    Kime göre neye göre ince geyiğine de girilir ama iyi sarhoş olmak lazım.

0|0
    0|0
    • Hocam efsane ya :D O müzikler, kurgu felan. En basitinden o kullandığı aletler vs kimin aklına gelirdi.

• ince mesajını aldım asjkdsaksad

• ahah, eyvallah sdfs

• ben gördüm. çok iyi filmdi

0|0
    0|0
  • 1gecede 5 arkadaş butun seriyi izledik en son beynimizi çıkarıp masaya koyabilecegimi hissetmistim :D ama arka arkaya izleyince pempe dizi gibi her bolum birbirinle baglantili ve ince mesaj lar veriyor benim anladığında su yasamayi hakketmeyen insanların yasamı nankorce kullanması bence

0|0
    0|0
    • Aynen kafa gidiyo :D Doğrudur adam kanser olduktan sonra hayatı değişiyo

• Ben trakyaliyim trakyalilar midesizdir :D

• Ahahahaha :D

• İnce mesajları oldum olası anlayamamışımdır da cinayetlerin tarzını seviyorum :D

0|0
    0|0
    • Ahaha :D Aynen adam fena öldürüyo :D

• bence seri olarak bir kusuru yok.

0|0
    0|0
  • İzlemedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...