Sagopa kajmer seven var mı?

kaç kişi sago dinliyor hangi müziklerini çok seviyor sunuz?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Az önce üzerime bir agırlık çöktü
    Oturdum
    bir eksiklik var
    sagopa kajmer dinlemem lazım
    deyip açtım bir şarkı
    Anlamak lazım
    anlarsann görürsün ki
    bir söz ülkesidir rap
    manadan manaya
    deryadan deryaya

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• evettttttttttt :)

0|1
    0|0
  • Severim sesine hastayim vesselam ve galiba favorilerm

0|1
    0|0
  • Üstad ^^

0|1
    0|0
  • hayir asla sevdiğim bir sanatçıya laf atmasından sonra asla dinlemedi

0|0
    0|0
    • kıme atmış kı ya once onlar atıyor o da cevap verıyor. sana laf atana cevap vermez mısın

• o zaman gerikafalisin yapicak bişey yok

• demı tek göz işaretinden belli oluyor kım cahil geri kafalı aklı bulanmış insan neye doğru gıttıgını bılmıyorsun tıtre ve kendıne gel

• 0|0
    0|0
    • yaa git ya ben hayatta kufurlu sarkılarının dınlemıyorum sen nasıl dınlıyorsun beiss yaa

• duygusalerkek. bu ustad eskı yaptgı tarzlar taa 2000'Ler

• bu sagopa kajmer değil demişler ya... yuh! ayrıca sagopayı bu kadar takip eden bir kız varmış takdir ettim helal olsun. ama niye gizliden yazdın :D

Erkekler Ne Diyor 9

• Kelime gücü gelişmiş Maneviyati oldukça yüksek diğer insanlardan kendisini ayiran bir çok özelliğe sahip ve karakterinden tut sesinden tut yaptığı sözlerden tut ritimlerine kadar beğendiğim bir insandir kendisi arada sevmediğim parçalari olmuyor değil ama kimin kusuru yanlişi yokki?

0|1
    0|0
  • Puromu ve içkimi içebildiğim kişileri dinlerim. No 1, Sansar salvo, Saian SS, Ceza, Fuat, Joker, Allame, Norm, Mode XL. Eminem, 2pac, Yelawolf, tech n9ne, the game, ice cube, hopsin, massaka, bushido.

1|0
    0|1
  • kaf-kef, dinliyorum

-parali-

0|1
    0|0
  • sagopa kajmer dinlemek bir ruh halidir

0|1
    0|0
  • ben eşi kolerayı (esen güleri) takip ediyodum ama 2012 yılından sonra onların tarzları değişti maalesef 2012 den sonrasını dinlemiyorum.

0|0
    0|0
  • http://www.youtube.com/watch?v=OPUcWCH7Tgw
    Bırakır Giderim.. Dinleyin..

0|0
    0|0
  • boğğğğğ...

0|0
    0|0
  • galiba şarkısını birazz sevdim onun dışında rap sevmem

0|0
    0|0
    • niye ki popdan daha güzel heleki sagonun rapleri harika diğer rapçileri de ben sevmiyorum

• Dinlerim ama son dönemde yaptığı hatalar yüzünden kendisine ne saygı ne sevgi kaldı

0|0
    0|0
    • ne hata yapmış benım bıılmedigım knk. d

• düşünmek için vaktim var şarkısına ve klibine dikkatlice baktığında cevabı görürsün belki
      şarkı ve klip içeriğinde bazı şeyler var ve bu şarkı ile klip yayınlandıktan sonra sago uyuşturucudan içeri alınıyor
      kliplerini çeken adam ne dedi bilmem ama sago kendisi de itiraf etti fakat sagocular bir çoğu inanmadı
      işin içinde iş var

• masonlara cevapı sagonun ben illimunati değilim onlardan bırısı degılım dıyor. Benım düşüncem ona kumpas kurmaya kalkdılar tutmadı çekemeyenler var herseye ınanmamak lazım bırader

Yükleniyor...