Grinin Elli Tonunu okuyan var mı?

Merak ettiğim christian grey i bu alışkanlıklara iten neydi? hep merak etmişimdir neden böyle oldğunu

Güncellemeler:
Bir 2. sorum Christian Grey i neden sevdik?

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• Evet cinsellik agirlikli bir kitapti ama grey gercekten aşık bir adamdi. Simdikiler gibi iki yuzluluk yapmıyordu enazından. yalan soylemek yerine hic soylememeyi tercih ediyordu sadece. ve mucadeleciydi. cunku sevgisinde samimiydi.. farkindaysan cinsellik adina hic birsey soylemedim..:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• okudum nedeni eskiden yaşadığı problemlerde gizli bunu yazar bize açık açık vermiyor. Fakat geçmişte kendisinden yaşça büyük kadınlarla bu tarz bir ilişki yaşadığından kaynaklı bir durum , aslında bu psikolojik biraz da

0|0
    0|0
    • Tüm kitaplarını okudun mu

• Yok hayır sadece ilk kitabını okudum , ikinci soruya da yanıt olarak Grey'i herkes sevmiyor özellikle de ben. Kitabın sonunda kız arkadaşı için cinsellikten biraz kurtulup artık bu aşka dönüşüyor , bu yüzden seviyorlar

• bende 1. yi okudum sadece sanırım ozaman anlayacağız. kimle konustuysam adamı seviyor

• Christian Grey'i sevme nedenimiz içimizdeki bastırılmış cinselliği ortaya çıkardığından bence. Normal zamanda absürd gelecek şeyler kitabı okuyunca normal geldi mesela bana

0|0
    0|0
    • Evet samimi bir cevap olmuş ama bu bizi ozaman sahtekar yapmaz mı normal hayatta aa ne kadar absürd iğprenç sapıkça deriz ama kitapta sırf zengin ünlü yakısıklı bir adam böyle olunca hosumuza gidiyor

• Zengin olmasıyla da bir alakası yok ben sevgilimin de böyle istekleri olduğunu biliyorum zengin ve çok aşırı yakışıklı olmadığı halde yadirgarmiyorum

• oda değil.. bahsettiğim popülizm.. bize uzun zamandır absürt gelen şeyler popüler olduktan sonra algımızda yer edinmeye başlıyor bu bayanlarımızda daha fazla

• okudum özgürlüğün elli tonunu oku sonda herşey çıkıyor az çok :DD çok güzel kitaptı beaa..

0|0
    0|0
    • henüz 1. yi okudum teşekkürler :) aynen başka dünyalara götürüyor insanı

• Etkilendim evet ama 1. kitap ı bitirdim henüz ve pek haz etmedim kendinden.

• okumaya devam et bitince gel konuşalım :DD

• Tüm kitaplarını okusan seversin. Özellikle son kitapta herşey anlatılıyor.

0|0
    0|0
  • hayata 1-0 yenik başlamanın öcünü her alanda sonuna kadar baskın olmaya çalışarak alıyor

0|0
    0|0
    • H ımm ewet ama yinede yeterli bir sebep gibi gelmiyor ya da bu kurgusu sağlam olmamış

• maddi ve manevi gereksinimler, kendini kanıtlama arzusu her insanda farklı şekillerde kendini belli eder

• Okumuyorum.

0|0
    0|0
    • Okumuyosan niye yazdın kardeşim sırf paun kazanmak için te allam ya defol defol ! :D

• baskın olma içgüdüsü geçmişten intikam almak vs..

0|0
    0|0
  • Kitapta da yazdığı gibi annesi hayat kadını ve zaten bu yuzdende itaatkarları hep annesi gibi esmer kilzar. Bide tabi cok kucuk yasta baslamis buna o da ilk itaatkar olarak baslamis. Annesinin arkadasinin itaatkari olarak. Yani baya olgun bir kadinla. İlk seks hayati bu yonde oldugu icin o da seksi bunlarla bagdastirmis. Kendini oyle tatmin edebiliyo.

0|1
    0|0
    • AmA yinede bu senin yorumun kitapta tam olarak açıklamıyor açıklamamasıda daha iyi birde ben henüz 1. kitabı okudum fazla açık vermesek iyi olur :))

• Ben sahsen ilk once kızın onu anlatış seklinden dolayı fiziki gorunusunu begendim. Sonra boyle seyper yaptigini ogrendigim de hic de cekici bulmadim aksine yadirgadim dedigin gibi. Ama sonra korumaci tavirlari, kiskanmasi, daha sonra romantikligi girence isin icine bende diger kizlar gibi hissetmeye basladim sen de goruceksin zaten sonlara dogru pek oyle kalmiyo.3 kitabi da oku ondan sonra gel.

Erkekler Ne Diyor 2

• Serinin geri kalan kitaplarında açıklığa kavuşuyor.

0|0
    0|0
  • Adamın fantezi dünyası oldukça geniş. O değil de bu kitabı okuduğum zamanlar mutfağa su içmeye giderken az cebelleşmedim -_-

0|0
    0|0
Yükleniyor...