İlk yurtdışı deneyiminiz nasıldı tepkiniz ne oldu?

ilk yurtdışı deneyiminiz nasıldı tepkiniz ne oldu

0|0
5|21

En İyi Kız Görüşü

• İtalyaya gitmiştim ilk ve ülkemizin ne kadar geri olduğunu gördüm direk.. ve özgürlüğün tadına varmıştım

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 21

• Sudan çıkmış balık gibiydi. Üstelik yalnızdım. Allahtan medeni bir ülkeye gitmiştim de işler kolay olmuştu benim için.
    İlk günler de bir çok şeyi anlamakta güçlük çekiyordum. En basit konularda bile afallıyordum. Bu beni yıldırmıyordu. Çünkü böyle deneyimler hoşuma gidiyor ama neyin ne olduğunu öğrenene kadar zaman geçiyor. Bahsettiğim olay 1990'lı yıllarda. O zaman cep telefonu yaygın değildi. Internet zayıftı. Kendinize güvenmek zorunda kalıyordunuz.
    Güzel bir tecrübe oldu. Ufkumu geliştirdi. Vizyonum değişti. Benim için yararlı oldu.

0|0
    0|0
  • Korkutucu geliyor. Havaalanından dışarı ilk adımımı attım biraz duraksadım. Beni bekleyen araca yöneldim. Hayranlık ve yabancılık hislerinin buram buram kabarıp kapladığı içim kocaman bir heyecan da besliyordu. Her şey ilk arkadaştan sonra kolaylaştı. Daha sonra ise bisikletimle Avrupa turu yaptım. Insan tanıdıkça alışıyor insan. Her ne kadar gezip tozsa da yalnız iken tanıdığı yokken eğreti duruyor.

0|0
    0|0
  • Almanyaya ılk gıtıtıgımde havalanından dısarı cıkınca amcam almaya geldı.. arabayla bıraz sehır gezısı gıbı bırsey oldu.. sonra dedım kı.. Ey İstanbul neredesın , senin gibisini ben bulamıyorum !! ..

0|0
    0|0
  • Rusyaya gtmistim. Aman allhim demstm. Bunlar bayansa bizim turk kadinlari insan olamaz demistim. Cok guzel gnler yasamistim. Bu sene tekrar gidicm

0|0
    0|0
  • Olursa söylerim :)

0|0
    0|0
  • Yunanistana indim atina rüya gibi bir yer selanik aynı bizim ızmir her köşede türkçe konuşanlar her adımda türk lokantalari şaşırtmışti

0|0
    0|0
  • Soğuk içimiz ısınsın diye çay almıştım çayı yanlışlıkla terastan döktüm çay yere düşmeden buz olmuştu :)) * lithuania vilnus. taydım

0|0
    0|0
  • Londra'ya dil eğitimi almaya gittiğimde Bir mağaza'da türkçe konuşan bir bayan ile karşılaştığımda sanki hiç türkçe konuşan birisini görmemişim gibi sarılmam olmuştu

0|0
    0|0
  • Olmadı daha :(

0|0
    0|0
  • bir arap ulkesine gitmistim ortadoguda turkce film izleyen muzik dinleyenler vardi cok sasirmistim ayrica turkce bilenker bile vardi.

0|0
    0|0
  • basta heyecanlıydım ben bunlarla nasıl anlascam dıye ama 1 haftada meccburıyetten dıllerını kaptım sonraztn asımıle oluorsun alısıorsun :D

0|0
    0|0
  • Biz turistlere haddinden fazla deger veriyormusuz dedim

0|0
    0|0
  • Çok yere gittim. Nasil bir tepki ariyorsun?

0|0
    0|0
  • 1 tane oldu Berlin e gittim arabalar şekil

0|0
    0|0
  • daha gidemedim :/

0|0
    0|0
  • Deutschland :D Ağlaya ağlaya döndüm Türkiye'ye.

0|0
    0|0
  • Sigara almak için yarım saat uğraşmıştım :)

0|0
    0|0
  • Walla wiyanada yaşıoduk küçükken, hayal meyal hatırlıorum

0|0
    0|0
  • Ben batuma gittim kizlar 10 numara neden daha once gelmemisim diye kendime kizdim turkiye yakti bizi

0|0
    0|0
  • 5 gün yolculuk ettim yorgunluktan ölmüştüm sonra alıştım ve gezmeye başladım.
    Güzel görülmeye değer yerler var.
    İnş herkeze nasib olur bunlar

0|0
    0|0
  • Baya güzeldi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İlk 19 yaşındayken Amerika'ya gitmiştim sudan çıkmış balık gibi boş boş bakınıyordum sürekli kayboluyordum

0|0
    0|0
  • Hiç bir sıkıntı yaşamdım :D çünkü parisde doğdumnn :D trkyeden snra ilk gittiğim yer italyaydı gittiğimde geziye ordada bir yabancılık çekmedim garip olmadım bünye etrafında yabancı görmeye alışınca alışıyor ama trkye ye geldinmi zor aynı mal gbisin etrafındaki herkesin trkçe knuşması flan ;)

0|0
    0|0
  • Tepkim bisey olmazdi yurtdisinda yasadim icin

0|0
    0|0
  • Ilk Turkiyeye gelmisim 1 aylikken hic hatirlamiyorum :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...