Elinizde imkan olsaydı bu 3 şehirden hangisinde yaşardınız?

Şimdi benim bu 3 şehirde de yaşama şansım var. Siz olsaydınız hangisinde yaşardınız?

Ankara

Trabzon

Alanya

0|0
12|12

En İyi Kız Görüşü

• alanya diyenler hava sıcaklığını hesaba katmıyor heralde... tatil yapmayacaksın anladığım kadarıyla yaşayacaksın bu yüzden yaz kış her durumu göz önünde bulundurmalısın. sıcağına nemine dayanırım, kışın soğuğu da sevmem zaten dersen git alanyaya :)

ankara bana çok basık ve sıkıcı gelir 1 günden fazla kalamadım şimdiye kadar ankarada.. bi kere deniz yok deniz olmayan şehirde nası yaşanır :S

trabzon d karadenizin kalbinde olduuğ için biraz yöresellik vardır diye düşünüyorum ama doğa cenneti ya.. bana huzur lazım dersen de git trabzona :)

3 ü de birbirnden hem bölgesel olarak hemde kültürel olarak çok farklı... sen kendi yaşam tarzına ve kişiliğine göre seçmelisin..

0|0
    0|0
    • alanyayı istiyorum sıcağa neme dayanırım, soğuğa da hiç gelemem,.. ama alanyada imkanlarım kısıtlı olucak... o yüzden galiba mecburen ankara :(

Kızlar Ne Diyor 11

• Alanya. Hatta mumkunse Antalya- Konyaalti :)

Cennet :)

0|0
    0|0
  • ankara, ankara seni gormek ister her bahti kara :P

0|0
    0|0
  • Ankara 100. Yıl.

0|0
    0|0
  • ankaraya devam

1|0
    0|0
  • Trabzon! Oh o havası, mistir.

0|0
    0|0
  • Alanya .

0|0
    0|0
  • ankarada yaşıyorum zaten trabzon cennet gibi ama bana göre değil alanya da tercih ederim

0|0
    0|0
    • bende ankarada yaşıyorum. memleketim trabzon evet cennet gibidir, ama buraya çalışmaya geldim. insanın doğduğu yer değil. doyduğu yermiş memleketi :(

• o la la alanya ;)

0|0
    0|0
  • tabıkı alanya

0|0
    0|0
  • alanyada yaşardım hem tatıl mekanı

yazın para verıp tatıle gıtmene gerek kalmaz hem

0|0
    0|0
  • trabzon, en azından yılın yarısında beyin haşlama olarak gezmem (alanya) veya melih gökçek'in gül cemalini her köşe başında görmek zorunda kalmam (ankara).

bir de alanya ne zaman şehir oldu yahu:)

0|1
    0|0
    • ya ak parti söz verdi belediye başkanına büyük şeer yapacak alanyayı o yüzden şeer dedim :))

• ha tamam o zaman:)

Erkekler Ne Diyor 12

• Mümkünse kışın Ankara yazın Alanya. Böyle bir seçim hakkım yoksa metropol olduğu için Ankara sanırım.

Bu arada şıklar bu olduğu için yazdım normalde yukarıdaki üçü ile hiç işim olmaz :)

0|0
    0|0
  • Alanya diyenleri fazla değil 3 sene göndereceksin Alanyaya bak bakalım nasıl yalvarmaya başlıyorlar ne olur çıkarın bizi burdan diye :))

Ankara,Ankara yine Ankara

0|0
    0|0
  • Ankarayı severim Alanyayıda severim lakin bir yere kadar çekiliyor ikiside sonrası cık

0|0
    0|0
  • Güzel İzmir dururken heç birinde yaşamazdım ama elde imkan yok maalesef

0|0
    0|0
  • ankara yada gitmedim trabzona da bir tek alanya ya gittim ekim ayında gitmiştim sıcaktan kavruldum..sen en iyisi istanbul a gel:))

0|0
    0|0
    • istanbuldada yaşadım 2 seneç orada iyi aslında. ama şu ana orda yapabiliceğim bi iş yok.

• İstanbulda para kazanamayan hiç biyerde kazanamaz emin ol buna yolda gezerken kendini işte bulabilrsin:)

• İstanbul

İstanbul

İstanbul

0|0
    0|0
  • alanya tabiki her gün tatil her gün eğlence her gün partiler ama 1 hafta sonra sıkılırım ya zaten isim olarak iyi birkaç club var zamanla oralar da bayar.

0|0
    0|0
  • ankaralıyım ve burdan vaz geçmem :)

0|0
    0|0
  • alanya şehir değil yanlız :)))

0|0
    0|0
    • oraları pek bilmiyosun galiba, alanya antalyaya çok uzak ve çok büyük. ayrı bi şehir gibidir.

• tamam gezmiş güzel. ama ben başka bişiyden bahsediyorum.. senin burda gezdiğin yerleri vurgulamana gerek yoktu :))

• 3 tarafı denizlerle çevrili bir ülkede deniz görmeden yaşamak istiyorsan "Ankara"

0|0
    0|0
    • ya ben trabzonda doğrum büyüdüm, alanyada da yaşadım, ama şimdi ankarada yaşıyorum. ankaradan pekde memnun değilim işin doğrusu..

• Aklın yolu bir:)

• alanya değil de antalyada yaşardım...

0|0
    0|0
  • alanya tabiki

0|0
    0|0
    • orda da yaşadım ama, kışı ölü gibi oluyo.. o hani eski amerikan filmlerinde terkedilmiş kasabalar vardır ya. öyle bi duygu uyandırıyo insanda. ama yazın gayet iyi ;)

Yükleniyor...