Animeleri bu kadar vazgeçilmez yapan ne?

daha önce hiç izlemedim ama izlemek istiyorum hangileri iyidir ve dediğim gibi neden bu kadar çok sevilir senaryolar mı çok başarılı yoksa çizimler için mi?

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Animeler çok güzeldir sözle anlatılmaz türk anime tv bir site var orda türlerine göre anime seç izle seviceğini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum ama çok iyi anime karakter çiziyorum belki de bu yüzden seviyorumdur :))

0|0
    0|0
  • Olum defteri dostum animelerin cok cekmesi sahsen duygulari cok yogun gostermesindendir izliyorsan onu izle olum defteri siddetle tavsiye ediyorum

0|0
    0|0
  • Ya senaryodan değildir bence çizimleri için :)))

0|0
    0|0
  • gerçek dünyadan daha güzel olması

0|0
    0|0
  • Anime hastasıyım sana önereceklerim 1-Ergo Proxy 2-Shikii 3-Shingeki No Kyojin 4-Death note

0|0
    0|0
    • senaryo olarak mı çok sağlam bu verdiğin örnekler death note ve naruto yu çok duydum

• Evet bana göre en sağlam animeler bunlar shingeki no kyojin sürükleyici sıkılcagını zannetmem shıkii de öyle bunlar baya kanlı ama :DD death note da L isimli anime öldükten sonra bilgisayarın ekranını kırarak bıraktım en sevdiğim karakterdi.. o yüzden bilmiyorum onu izleme :D

Erkekler Ne Diyor 3

• senaryoları başarılı yapan adamlar artık ne yiyorsa? onların bir etkisi bir enerjisi paso elemanlar hayt huyt şi zo ma kina raaaa :FD:FSDF falan gibi derin derin senaryolarla milleti birbirine bağlıyor ^^

In[TR]0
    http://www.solidfiles.com/d/115f9f3851/INTRO.mp3

0|0
    0|0
  • Manevi şeyleri ön plana çıkarıp işlemeleri

0|0
    0|0
  • içimizdeki çocuk :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...