Yabancı dizi önerir misiniz arkadaşlar?

aksiyon üst safhada olacak bir dizi istiyorum arkadaşlar. bitmemiş olsa iyi olur ama çok da güzelse yine de söyleyin izlerim. bilim-kurgu da olabilir.

0|0
14|2

En İyi Kız Görüşü

• The oz (prison break dizisini izlediysen ve begendiysen buna bayilirsin)
    Arrow (izleyeni ve begeneni cooook)

0|1
    0|0
    • olicity desem ;))

• Orphan Black geçen haftalarda bitirmiştim. Helena akarakterini çok seviyordum ya. Sistıra demesine bayılıyordum ama o da 2015 Mart ta yayınlanacak 3. sezonu. the strainin biraz bölümlerinin birikmesini bekliyorum. Bir oturunca 3-4 bölüm izledğim için :) teşekkür ederim yazdığın için tekrar.

• Rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 13

• Game of Thrones. Izlemeyen çok az artık. Güzel dizi.

0|1
    0|0
  • arrowa bakabilirsin hoş, batman tarzı. game of thrones çok iyi, aksiyon demişsin ama bunda da savaş falan filan var, bilim kurgu var kesinlikle izle.

0|0
    0|0
    • arrow'u bitirdim o süper :)) (olicity :D ) bilim kurgu hangisinde? game of thrones da mı?

• evet çok hoş her bölümde ayrı bir şok yaşıyorsun asla sıkmıyor. supernaturali unutmuşum o da çok iyi bilimkurgu o da. fringe de güzel bilim kurgu o da ve fbi falan var, hareketli yani ama bitti.

• bu arada olicity forever :D

• supernatural

0|1
    0|0
  • sen diziyi benden sorucan ;D valla aksiyon tarzı bişey istiyosan prison break ve arrow derim ama bir araştır istiyosan ona göre başla. game of thronesda olabilir aslinda. bide bilim kurgu olarak orphan black var ondada aksiyon var ama prison break ve arrowda daha yoğun

0|0
    0|0
  • Fringe izle kesinlikle dizi bitti ama müthiş manyak bişidi abi yani izlemelisin. Bilim kurgu bu arada. Yani ben 2 kere bitirip yine izledim sjjshdjs

0|0
    0|0
  • The walking dead hastasıyım ben. öneririm

0|0
    0|0
  • Supernatural

0|0
    0|0
  • lost

0|0
    0|0
    • onu izlemiştim. süper. tnt de izlemiştim.

• bnde bitirdiğim tek yabancı dizi gerçekten o tarz diziler ilgimi çekiyor baska da izlemedim losttan sonra hepsi kötü gelmeye basladı. s

• sherlock holmes her bölümünü sonuna kadar pür dikkat izleyeceğin bir dizi :)

0|0
    0|0
  • the walking deat ve dexter benim cok hosuma gidiyor bir dene istersen

0|0
    0|0
    • dexter'ı merak ediyorum ama 7 sezon çok :D yine de ilk bölümünü izlerim merak ediyorum çünkü

• The walking dead ♥

0|0
    0|0
  • prison break güzel dizii

0|0
    0|0
  • game of thrones
    vikings
    fringe 3 ü de harikadır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2